Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#31 2011-06-28 01:37:58

 silce

Ningen

13181764
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-05-20
Posty: 36
Punktów :   

Re: MUCC/ Mukku

Ja nie miałabym nic przeciwko Tatsu wyłaniającemu się z komputera, nie ważne o której godzinie. Fryzura mu, owszem, pasuje. Tym bardziej go podziwiam. Ja jak raz miałam taką grzywkę, to była istna masakra. Nie byłam w stanie wytrzymać z nią na oczach dłużej niż 5 sekund.
Właśnie, kiedy jest ten festiwal. Wiadomo już coś?


Primadonna| V.I.P| BABYspirit | JOYOUS

Offline

 

#32 2011-07-23 01:44:31

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: MUCC/ Mukku

Ehm, pod koniec pazdziernika, jak sie nie myle, ale moge sie mylic, bo moja pamiec jest niezwykle zawodna.

Tu mam cos dla Mukkomaniakow
kuchiki no tou

I moga mi ludzie mowic, ze Tatsurou nie trafia w dzwieki, ale ja tam swoje wiem. Zaden wokal nie wywoluje we mnie tylu emocji.
Uwazam, ze Mucc na zywo brzmi lepiej niz na nagraniach studyjnych.


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 

#33 2011-07-24 10:57:10

dragon8

Dorei

3154908
Call me!
Zarejestrowany: 2011-07-23
Posty: 11
Punktów :   

Re: MUCC/ Mukku

Co prawda znam Mucca tylko z 2 albumów i 2 singli^^ Tak btw pierwsza strona wymaga uaktualnienia xD Bo nie ma tam singli z Senkoku no night raid^^  no i Akatsuki ^^ wydanego w tym roku.  Lubię ten zespół bo gdy go słucham nie nudzęm się. I wokal Tatsurou też doprowadza mnie do drżenia.  Chociaż co prawda niektóre ich piosenki aż tak bardzo mi się nie podobają, ale mimo to jak słucham cuupling world to się nie nudziłam. Ogólnie lubię ich.  Co do filmiku na pewno go obejrzę xD

Offline

 

#34 2011-07-27 00:04:15

 silce

Ningen

13181764
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-05-20
Posty: 36
Punktów :   

Re: MUCC/ Mukku

@Monsun Zgadzam się z Tobą całkowicie, co do tego, że mukku brzmi zdecydowanie lepiej na żywo.
Tatsu ogólnie ma wspaniały głos, ale kiedy śpiewa na żywo, to jest w nim tyle emocji i takiego czegoś, że nie mogę przestać go słuchać.
Co do filmiku. Rozpływam się kompletnie. Podobało mi się wszystko, od wokalu Tatsurou (nic nowego) do całej tej zadymionej oprawy.
I nie było to tylko dla Mukkomaniaków, jako, że ja się za nią (jeszcze) nie uważam, a to było magiczne xD


Primadonna| V.I.P| BABYspirit | JOYOUS

Offline

 

#35 2011-07-30 21:44:52

 Hanabi

Dachinko

Zarejestrowany: 2011-05-27
Posty: 106
Punktów :   

Re: MUCC/ Mukku

To było... niesamowite! Zgadzam się ze stwierdzeniem, że Mukku lepiej brzmi na żywo ;)
Oh tak, te emocje w jego głosie...zawsze podziwiałam Tatsu za to.  MUCC są i zawsze będą dla mnie najlepsi, choćbym nie wiem ilu zespołów słuchała - oni są u mnie na pierwszym miejscu xD

Offline

 

#36 2011-10-31 23:27:18

 silce

Ningen

13181764
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-05-20
Posty: 36
Punktów :   

Re: MUCC/ Mukku

Tyle czasu od ostatniego posta, aż ciężko uwierzyć! To daję coś może na rozruszanie tematu.

Długo się zastanawiałam, co sądzę na temat nowej piosenki MUCC. Na pewno nie jest zła. Jest całkowicie inna i tak właściwie nie mam pojęcia, co o niej myśleć. Jedyne, co jest pewne, to to, że zespół się cały czas zmienia. A co wy myślicie?
http://www.youtube.com/watch?v=iZ_eHs8jcL0

Nie mogę się powstrzymać. Jak to zobaczyłam, to pierwszą moją myślą było: Tatsu reklamuje jakiś szampon? xD
http://img28.imageshack.us/img28/8397/newslargemuccart.jpg


Primadonna| V.I.P| BABYspirit | JOYOUS

Offline

 

#37 2012-11-28 14:33:27

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: MUCC/ Mukku

Czy juz ktos ( oprocz mnie) przesluchal nowe kawalki? Co prawda byly to tylko urywki, ale do znalezienia w sieci. Powiem szczerze, ze niektore z nich bardzo przypadly mi do gustu- Mniej jest elektroniki, dziwnych dzwiekow i niepotrzebnych ozdobnikow. Co prawda, moze nie powrocili do czystego rockowego brzmienia, tak jak to na poczatku ich kariery- ale nie jest zle.
I mam bardzo wielka nadzieje, ze niedlugo oglosza trase po Europie, bo ja nie chce nic mowic, ale powoli wariuje przez to czekanie... I zeby nie wiem co, to na koncercie bede!


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 

#38 2012-11-28 14:46:08

 Tigress

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5135
Punktów :   

Re: MUCC/ Mukku

Powiem szczerze, że jeszcze niczego nie słyszałam <Monsun mogłabyś podrzucić prawda?^^> Ale z tego co mówisz, wydaje się, że nie będzie bardzo źle, to na pewno tak będzie^^

I mam bardzo wielka nadzieje, ze niedlugo oglosza trase po Europie, bo ja nie chce nic mowic, ale powoli wariuje przez to czekanie... I zeby nie wiem co, to na koncercie bede!

Taaak...W końcu na ten koncert <trochę wspólnie> to już długo czekamy... Na pewno już nie długo informacja się pojawi:)


http://img560.imageshack.us/img560/4168/kiciau.jpg

Offline

 

#39 2012-11-28 14:50:33

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: MUCC/ Mukku

Moge podrzucic, tylko musze poszukac go na tumblrze- a to troche pewnie potrwa. Bedzie bardzo dobrym albumem, lepszym od Karma, jak dla mnie. Chociaz jesli chodzi o MUCC , to ja nie  umiem byc obiektywna.

Co do ich nowego looku- a wlasciwie looku Tatsurou- nie pasuje mi ten beret- moherowy Tatsurou z czerwona szminka XD Wole go bez nakryc glowy...

Byle nie w lutym- bo ja nie bede umiala wybrac miedzy Micro i MUCC. Chociaz w sumie pewnie wybiore tych drugich. No i oczywiscie wszyscy przyjedziecie do mnie XD Tomika bedzie spac pod hala... XD


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 

#40 2012-11-28 18:28:00

 tomika

Dansetsu

4492930
Call me!
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5234
Punktów :   

Re: MUCC/ Mukku

Monsun jakie spała pod klubem? Ty sobie to uroiłaś w tym swoim mózgu i ci przejść nie chce.

Ja też słuchałam tego co jest na tumblr ale na sound cloud jest Shangrila i Mr.Liar w całości i wiecie co? Uwielbiam <3


[center

Offline

 

#41 2012-11-28 20:09:19

 Karou

Ronin

6583285
Skąd: lubuskie
Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 687
Punktów :   
WWW

Re: MUCC/ Mukku

Ja jeszcze nowych kawałków z "Shagrila" nie przesłuchałam, ale nawet na podstawie singli mogę stwierdzić, że to na pewno będzie wspaniały album!

Muszę powiedzieć, że mi takie zabawy z elektroniką bardzo się podobają (Karou - dziecko wychowane na new wave, new romantic & synth pop'ie ^^), np.: "Arcadia" to dla mnie udowodnienie tezy, że muzykę j-rock'ową (może nie stricte, ale zawsze :3) można przemycić także do klubu ^_^.
"Mr. Liar" przypomina elementami dawniejsze dokonania MUCC i strasznie mi się to podoba, dawno nie słyszałam darcia się Tatsurou :D, a samo "Shangrila"... głos Tatsurou jest taki głęboki *-* i to brzmienie, takie... pełne (nie umiem dokładnie wytłumaczyć, co mam na myśli .///.).

A'propos image'u Tatsurou - o ile zdzierżę ten beret (ja akurat lubię nakrycia głowy u Niego, kapelusze, mrrr!), tak nie cierrrrrrrrpię tych okrągłych przyciemnianych okularów >.< Nie mogę, nie przekonam się do nich i już!

Co do trasy - myślę, że ta japońska/azjatycka zajmie Im czas do lutego-marca, więc nie powinna kolidować z Micro Head :). No i oczywiście, ja się piszę na przyjazd do Monsun :D.


"[...] Watashi ni asuwa aru no [...]"
GACKT, "Mizerable"

Offline

 

#42 2012-11-29 19:23:11

Hikari

Gakusei

Zarejestrowany: 2012-11-23
Posty: 66
Punktów :   

Re: MUCC/ Mukku

Nowy album, nowe single? Och, czuję się taka do tyłu, ostatnio to ja się zachwycałam singlem Sora to Ito... ;__;

Pamiętam, że FUZZ mocno mną wstrząsnęło, ale polubiłam tę piosenkę. Jednak cieszę się, jeżeli trochę odchodzą od tej elektroniki.

Offline

 

#43 2012-11-29 21:35:40

 Karou

Ronin

6583285
Skąd: lubuskie
Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 687
Punktów :   
WWW

Re: MUCC/ Mukku

No to wrzucę ostatnie PVki z singli :3

* "Falling Down" - piosenka jeszcze z albumu "Karma" z 2010r. Uwielbiam ten teledysk, krytyka dzisiejszego społeczeństwa jest tu ukazana w mistrzowski sposób.
* "ARCADIA" - bardzo elektroniczna, ale to zarazem jedna z moich ulubionych piosenek MUCC <3.
* "NIRVANA" - okulary Tatsurou pozytywnie niszczą mi system.
* "MOTHER" - ostatni z wydanych singli MUCC, jest tak pomysłowy w swej prostocie, że jest też jednym z moich ulubionych w Ich dorobku. Ponadto sama piosenka po prostu podbija serce.


"[...] Watashi ni asuwa aru no [...]"
GACKT, "Mizerable"

Offline

 

#44 2012-11-30 15:57:52

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: MUCC/ Mukku

Co do Falling Down bardzo dobrze mi sie kojarzy, bo od tego wlasnie zaczynal sie koncert w Bochum ;)
A Mother- i piosenka i teledysk sa swietne.
Wyjde na kompletnego fangirlsa- jak powiem, ze stroj Tatsurou rzuca mnie na kolana? Dalabym wszystko, albo jeszcze wiecej, zeby go zobaczyc w nim na kolejnym koncercie, na ktorym bede.


Swiezutki teledysk
G.G

Bardzo podoba mi sie piosenka, wpada w ucho, teledysk tez jest calkiem dobry.... tylko prosze zabierzcie panu T. ten beret i schowajcie razem z okularami Bzyka.


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 

#45 2012-12-01 15:18:01

Hikari

Gakusei

Zarejestrowany: 2012-11-23
Posty: 66
Punktów :   

Re: MUCC/ Mukku

Co do piosenki G.G., bardzo mi się podoba. Co do teledysku... rany, ten beret naprawdę drażni! xD Czy mi tam mignął aktor, który grał Pottera? Piosenka zostanie wykorzystana w jakimś filmie? Niezbyt uważnie oglądałam. ;x

Przesłuchałam te piosenki, które wrzuciłaś, Karou i najbardziej podobają mi się mi się Falling Down oraz Mother. Arcadia nie jest zła, za to Nirvana przeleciała bez większego echa. Mother naprawdę jest taka krótka? Brzmi trochę jak ucięta. ><

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi