Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#16 2011-06-17 17:04:35

 Hanabi

Dachinko

Zarejestrowany: 2011-05-27
Posty: 106
Punktów :   

Re: Co teraz czytasz?

Ja czytam teraz 5 książek na przemian (co u mnie jest zupełnie normalne^^)
1. Maj Sjowall i Per Wahloo "Roseanna" - szwedzki kryminał, nie bardzo w moim stylu, ale jakoś nie potrafię się oderwać ;p
2. trzeci tom "Przeminęło z wiatrem" Margaret Mitchell - zakochałam się w tej książce ;)
3. Agatha Christie "Tajemniczy przeciwnik" - książki Christie czytam non stop, w tej poznajemy Tommy'ego i Tuppence
4. Amy Meredith "Cienie" - dopiero zaczęłam i nie do końca wiem o czym jest xd ale coś związanego z demonami - jedna z tych nowych książek, których jest teraz tyle w księgarniach
5. Rachel Hawkins "Dziewczyny z Hex Hall" - również o demonach, czarownicach itp. też wyszła nie tak dawno. Koleżanka mnie na nią namówiła.

Offline

 

#17 2011-07-04 18:32:12

Jedzbudyń

Dorei

36579105
Zarejestrowany: 2011-07-04
Posty: 21
Punktów :   

Re: Co teraz czytasz?

Mój wolny czas poświęcam na razie:
1. Zadie Smith " łowca Autografów"
2. Dan Brown " Zagoniony Symbol"
Oraz w między czasie nadrabiam zaległości z "Powieści Piastowskich" ^^

Offline

 

#18 2011-10-30 13:13:45

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Re: Co teraz czytasz?

Teoretycznie powinienem czytać "Granicę", jednak moja niechęć do lektur jest wiadoma.

Jakiś czas temu zakupiłem książkę "Norwegian Wood" H.Murakami'ego i właśnie z nią spędzam wolny czas [jak już się takowy znajdzie]. Polecam każdemu, kto lubi tego typu książki, że tak to nazwę - życiowe.


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 

#19 2011-11-06 12:04:10

 Karda

Dachinko

12605138
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 162
Punktów :   

Re: Co teraz czytasz?

Czytam 'Czarny Pryzmat' Brent Weeks na przemian z różnymi mangami z biblioteki.
Ciekawe komentarze za moją książka się ciągną- w szkole głównie 'jaka duża książką!' lub 'w rok by sobie z nią nie poradził'
Co do samej książki jest chyba jeszcze lepsza niż trylogia 'Droga cienia' przez tego samego autora. Całkiem się rozwinął i pisze na lepszym poziomie niż wcześniej. Strasznie mnie zadziwia sama fabuła i to co się z niej dowiedziałam o bohaterach. Na początku miałam całkiem mylne o nich zdanie, ale teraz zadziwiająco dowiaduję się czegoś innego i nie wiem co mam myśleć. Na razie koniec trylogii będzie dla mnie dużą niewiadomą.
Polecam wszystkim fanom fantastyki.


http://25.media.tumblr.com/tumblr_lm8njraxY51qjmmvpo1_500.gif

Offline

 

#20 2012-06-26 12:46:26

 silce

Ningen

13181764
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-05-20
Posty: 36
Punktów :   

Re: Co teraz czytasz?

Na ten moment czytam "Trzynastą noc" Alana Gordona. Niby dopiero zaczęłam, ale liczyłam, że będzie lepsza.


Primadonna| V.I.P| BABYspirit | JOYOUS

Offline

 

#21 2013-04-23 18:22:14

 Tigress

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5135
Punktów :   

Re: Co teraz czytasz?

Niepowtarzalny napisał:

Jakiś czas temu zakupiłem książkę "Norwegian Wood" H.Murakami'ego i właśnie z nią spędzam wolny czas [jak już się takowy znajdzie]. Polecam każdemu, kto lubi tego typu książki, że tak to nazwę - życiowe.

Życiowe-tu się zgodzę. Niedawno skończyłam czytać tego autora "Przygodę z owcą" a teraz jestem gdzieś w połowie "Kafki nad morzem"...
Na Murakami'ego trzeba mieć czas, przestrzeń i dość czasu by wszystko sobie przeanalizować. To trudny autor który jak dla mnie potrafi czytelnikowi wkuć szpilkę, sprawić ból i problem by sam go rozwiązał choć przecież to tylko literatura... Jednak taka literatura każdego może "dotknąć", "ukłuć" i sprawić, by "inne" myślenie się włączyło...


http://img560.imageshack.us/img560/4168/kiciau.jpg

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi