Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-05-03 23:40:59

 Tigress

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5135
Punktów :   

Alice Nine

Oficjalna strona

http://i51.tinypic.com/sqr2ty.png
-Gemini
-Stargazer:
-Senkou
-alice nine. - Complete Collection 2006-2009
-Hana
-VANDALIZE
-Cross Game
- DISCOTHEQUE play like 'A' RAINBOWS -enter&exit-
- Rainbows
-Mirror Ball
-Alpha
-Tsubasa.
-WHITE PRAYER
-Jewels
-Live at Shibuya Kokaido 2006.10.06
-Blue Planet
-NUMBER SIX
-Zekkeishoku
-FANTASY
-Akatsuki / Ikuoku no chandelier
-Kowloon-NINE HEADS RODEO SHOW-
-Live at Shibuya-AX 2005.08.31
-Namae wa madanahi
-Hana Sou Musou Shi
-ALICE IN WONDEЯLAND
-Yuri wa aoku saite
-Yami ni chiru sakura
-Gin no tsuki, kuroi hoshi
-Gion Shuushano kanega naru

http://i55.tinypic.com/16pi7n.png
Akatsuki
Blue Planet
Cosmic World
Cross game
Eraser Memoire D'une Fleur
Fantasy
Gekkou Yoku
GEMINI-0-eternal
Gin No Tsuki Kuroi Hoshi
Gradation
Hana
Jewels
Kowloon- NINE HEADS RODEO SHOW
Mirror ball
Rainbows
Ruri no Ame
Senkou
Shunkashuutou
The beautiful name
TSUBASA.
Velvet
White Prayer
Yami Ni Chiru Sakura
Yuri wa aoku saite


http://img560.imageshack.us/img560/4168/kiciau.jpg

Offline

 

#2 2011-05-11 17:49:42

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: Alice Nine

Wstyd i hanba, ze sie jeszcze nikt tutaj nie wypowiedzial.
A9 poznalam kilka miesiecy temu- i jakos mam fazy, kiedy bardzo ich lubie, no i oczywiscie, kiedy ich nienawidze- to idzie tak falami- raz wyz, raz niz.
Lubie ich stare piosenki, kiedy grali bardziej ostro, to co teraz nagrywaja- na moj gust za duzo w tym kwiatkow^^ Zaraz mnie zlinczujecie, no coz^^

Co do poszczeglnych czlonkow zespolow- przyznam sie bez bicia, ze nie cierpie Shou, a szczegoolnie jego glosu i denerwujacego mnie lidera Nao. Do Sagi musialam sie przyzwyczaic, i jest w zasadzie juz lepiej, niz kiedys.
Ulubiency- Hiroto i Tora, bez dwoch zdan. Lubie ich sposob gry na gitarze XD


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 

#3 2011-05-11 18:45:27

edzia

Dachinko

4429774
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: Alice Nine

Lubię ich głównie ze względu na występy live oraz fandom (dużo ff). Moja pierwsza piosenka Arisu to Haikara naru rondo i do dzisiaj jest moją ulubioną. Na każdym koncercie solówka Sagi do tej piosenki brzmi inaczej. No i tak jak Monsun na górze napisała - starsze kawałki przede wszystkim, najbardziej lubię pierwsze trzy mini albumy i Zekkeishoku. Nie żebym ich jakoś bardzo kochała.. w mojej pierwszej dziesiątce na bank nie są. Do Sagi mam tylko słabość.. ale to przez te solówki xD.

Offline

 

#4 2011-05-11 18:49:47

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: Alice Nine

Kiedy slysze Saga, mysle od razu o lizaniu gryfu basu XD
Oj tak, ja zwrocilam uwage na nich poprzez fanservice na youtube- wiadomo, ze Monsun musi zawsze zaczynac od tylu.
Ostatnio mam slabosc do Kiss Twice, Kiss Me Deadly- bardzo zmyslowa piosenka.


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 

#5 2011-05-11 19:02:28

edzia

Dachinko

4429774
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: Alice Nine

Monsun napisał:

Kiedy slysze Saga, mysle od razu o lizaniu gryfu basu XD

Ja też, ja też! xD

Co do Kiss Twice, Kiss Me Deadly to powiem, że najnormalniej w świecie nie mogę tego słuchać ale to przez zamówienia na radiu.. w kółko dwie panie mi wysyłają i to w wersji live bodajże, 'przesłuchało' mi się ;)

Offline

 

#6 2011-05-12 08:31:58

Yogurcik

Dachinko

15614112
Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 118
Punktów :   

Re: Alice Nine

Dołączam się do Was, bo mi się Saga też z tym kojarzy xD.

A( też byli jako jedni z pierwszych, ale na początku niezbyt przepadałam za nimi. Potem mi się odwidziało, jak zobaczyłam lajfy, teledyski, ściągnęłam więcej piosenek..... Tak i wtedy mianowałam Hiroto moim synkiem xD. Ostatniego czasu czasu, wybili się chyba bardziej niż kiedykolwiek wczesniej, takie bynajmniej wrażenie odnoszę ja.


http://30.media.tumblr.com/tumblr_lbp6mcqc101qzmuclo1_250.gif

Offline

 

#7 2011-05-12 17:50:58

 Tigress

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5135
Punktów :   

Re: Alice Nine

Jest ktoś komu Saga się z tym nie kojarzy? XD

Arisu to mój pierwszy zespół jaki poznałam. Pamiętam, to był grudzień, spotkanie u przyjaciółki która nagle puszcza mi Q.... Byłam oczarowana. Słodka buzia Shou i jego wokal. I tak zakochałam się w jrocku.
Zawsze będą wysoko na mojej liście, lubię jak grają. A występy na żywo? Kocham, kocham, kocham. XD

Co do piosenek. Fakt, lubię ich starsze piosenki ale nowe tez są niczego sobie. Osobiście nie mogę żyć bez Rainbows. Tak mam już zakodowane, że budzę się z tą piosenką i zasypiam <chociaż ostatnio zasypiam przy MUCC^^>
A członkowie... Jedno imię. Tora*.* 
Drugi w kolejności jest Hiroto^^ uwielbiam jak porusza się na scenie i jego solówki. Mała, zdolna bestia^^

A wybili się, tez tak uważam. Własny program, Tora prowadzi audycję, Hiro udziela się na innych frontach. Mają dobry czas i mam nadzieję, że dobra passa ich długo nie opuści.


http://img560.imageshack.us/img560/4168/kiciau.jpg

Offline

 

#8 2011-05-14 10:32:30

 Nishi

Ningen

15649630
Skąd: ~
Zarejestrowany: 2011-05-06
Posty: 49
Punktów :   
WWW

Re: Alice Nine

To był mój trzeci zespół jrockowy jaki ujrzałam. Poznałam Arisu bodajże w lipcu 2009 roku. Kiedy kuzynka puściła mi ich koncert. Najpierw zachwyciłam się Shou, dosłownie jego osoba łaziła za mną dzień w dzień. Ale potem padło na Sagę i Saga został. Za co ich lubię? Za tą pozytywną energię, która od nich bije. Zwłaszcza od Hiroto. Teledyski mają świetne wręcz, mało jest, które mi się nie podobają. I podpisuję się pod tym, że kiedyś, kiedy grali mocniejsze kawałki, brzmiało to lepiej. Teraz podchodzą bardziej pod pop, tak mi się wydaję. Fakt, faktem są na liście moich ukochanych zespołów.


I wanna take you away, Alice...

Offline

 

#9 2011-05-16 15:12:39

kokainadoll

Dorei

Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 4
Punktów :   

Re: Alice Nine

Cóż ja swoją przygodę z nimi zaczęłam dość dziwacznie... kumpela puszczała mi piosenkę the Gazette. Słuchałam bo słuchałam, ale prawdziwą przygodę z tą muzyką zaczęłam właśnie od nich... po prostu od pierwszego wejrzenia zakochałam się w Torze xDD i tak już zostało ;p to jest to, że ja mam po prostu słabość to czarnowłosych i ciemnookich i Tora spełnia te wymogi... jest jeszcze wiele przyczyn dla których go lubię, ale o tym może kiedy indziej. Potem jest... no właśnie Hiroto xD Fajne ma solówki i nie raz idzie w parze z Torą np. w Cosmic World i właśnie tylko dlatego spodobała mi się ta piosenka xDD Wielbię jeszcze ich twory takie jak: Rainbows,  Senkou (to jest chyba jeden z nowszych ale mogę się mylić gdyż nie śledzę ich nowości zbyt ściśle xD), Tsubasa, Velvet i jeszcze wiele innych, głównie tych starszych xd

Podobają mi się jako artyści, chociaż Shou i Nao mnie denerwują, tacy jacyś... och no nie wiem no, po prostu mnie denerwują i tyle, a do Sagi nic nie mam. Fajni, pozytywni, weseli itd. Da się ich lubić xd (zwłaszcza Torę *.*)

Offline

 

#10 2011-05-16 16:55:34

 Tigress

Administrator

Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5135
Punktów :   

Re: Alice Nine

Kokainadoll witam cię w tygrysim świecie^^ Wielki uścisk dla Ciebie, za Torę*huuug*
Ja się z chęcią dowiem za co Torę cenisz i kochasz bo może myślimy podobnie XD

A ja się przyznam, że obejrzałam parę dni temu ich najnowsze dvd "Tokio Galaxy" I jestem oczarowana. Od początku do końca świetnie wykonana praca, świetna atmosfera i świetne w nieskończoność^^ Może nie jestem zbyt obiektywna jeżeli chodzi o ten zespół <a w szczególności gdy idzie o Torę czy Hiroto> ale to jest ich chyba jedno z najlepszych dvd.
Nie wypowiem się od strony technicznej bo się na tym po prostu nie znam. Fanservice były, Sagi i Shou moim zdaniem najlepszy^^ Stroje mieli cudowne <i znów nie patrze na nogi Sagi xd> ...
I popisy. Wstawiłabym tu jakieś linki ale niestety yt zdążyło zaprotestować. Co do gitarowego popisu.. Ja się rozpływam. Wszystko co charakteryzuje Alisów się tu znalazło*.*
I Saga. Ten facet rozłożył mnie na łopatki. Miałam świadomość tego jakim jest basistą , jak zachowuje się na scenie itd Ale jego popis.... Nigdy nie byłam tak zachwycona basistą <bo ja to raczej z tych gitarowych jestem^^>.  Saga-sama wymiata XD
Tak więc zachęcam fanki i fanów do obejrzenia tego półtoragodzinnego show bo naprawdę warto! ^^


http://img560.imageshack.us/img560/4168/kiciau.jpg

Offline

 

#11 2011-05-19 13:41:16

 TheFiumee

Ningen

Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 49
Punktów :   

Re: Alice Nine

Monsun napisał:

Kiedy slysze Saga, mysle od razu o lizaniu gryfu basu XD

Też się pod tym podpisuję! x3 Saga robi to aż za bardzo seksownie (włącza się fan girl)
Przez niego pokochałam bas, wszystko jego wina i jego nóg! Oglądanie jego popisów to przyjemnośc sama w sobie nie można przestać tego robić.
Ogólnie ich koncerty i teledyski można oglądać godzinami(miałam taką fazę, zę spędziłam ponad 6h na tym) =w= 

Ja ich poznałam przez jakieś fotoblog gdzie było wystawione zdjęcie Tory... I jakoś posłuchałam ich piosenki, jednej i spodobało się. Co prawda wole ich mocniejsze kawałki lecz te nowsze są niczego sobie.

Ogólnie kupcie mi Tore i Sage!
Zapłace wam nawet słono x3

Ostatnio edytowany przez TheFiumee (2011-05-19 17:28:05)


Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane. Carlos Ruiz Zafón   



http://img43.imageshack.us/img43/73/l5e64b5571f934137a253aa.gif http://img156.imageshack.us/img156/6435/mdmairfp4.gif

Offline

 

#12 2011-05-21 20:38:03

kokainadoll

Dorei

Zarejestrowany: 2011-05-16
Posty: 4
Punktów :   

Re: Alice Nine

Tigress, arigato xD O Torze to ja bym mogła gadać godzinami chyba ;p On ma takie dosyć specyficzne ruchy jak gra, albo mi się tylko tak wydaje O.o w ogóle przyjemnie się na niego patrzy no xd i jest śmieszny i zdaje mi się, że dość wysoki... kurcze na serio tego dużo mam na jego temat. Ostatnio nawet się dowiedziałam, że jest 1/4 Amerykaninem i 1/4 Niemcem (czy jakoś tak ;p) O.o Nie wiem czy to prawda, ale jednak jakby na to nie spojrzeć to on nie wygląda jak typowy japoniec, zawsze się zastanawiałam czy on nie ma jakiejś domieszki no i proszę xDD Ale i tak go wielbię ;3

Muszę to obejrzeć *.* Zmuszę kumpelę, żeby mi ściągnęła albo co xDDD (bo ja nie mogę -.-). I ja mam na odwrót, w pierwszej kolejności zawsze zwracam uwagę na basistów i perkusistów, ewentual wokal, a potem dopiero gitary XD Wielbię Basów i perkusów i przyznaję, że Saga-san fajnie daje na tym swoim basie XD Ale w przypadku Tory to było inaaaaaczej ;3 Fajnie by było ich zobaczyć na żywo (marzeniaaa -.-), ale trzeba zadowolić się DVD itp. ;p

(znowu dałam monologa xD)

Offline

 

#13 2011-06-08 23:01:34

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: Alice Nine

Chyba najbardziej podoba mi sie Hiroto ( czy kogos to jeszcze dziwi?). Na drugim miejscu Tora, pozniej Saga, ktoremu moim zdaniem jest bardzo do twarzy w ciemnych wlosach.
Shou i Nao jakos bez rewelacji, jak dla mnie.

Saga ma swietne spodnie *-*


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 

#14 2011-06-11 21:25:25

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Re: Alice Nine

3 dni temu, a dokładnie 08.06.2011 zespół Alice Nine wydał nowy singiel "Blue Flame", którego okładkę możecie zobaczyć wyżej.
Tracklista wygląda zaś następująco:
01. Blue Flame
02. ZANKYOU WHITE OUT
03. G3

Może ktoś z Was już słyszał ten singiel? ;>


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 

#15 2011-06-21 17:50:05

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: Alice Nine

Slyszalam juz ten singiel, i moim ulubionym kawalkiem jest zdecydowanie tytulowa piosenka. Alice nie zawiedli^^

A ja mam cos ciekawego dla fanow a9; pewnie kazdy juz to slyszal, ale coz

Saga- chan XD


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi