Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-05-07 22:54:40

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Atashinchi no Danshi

Atashinchi no Danshi



http://i201.photobucket.com/albums/aa228/scizor_star/atashinchi-no-danshi.jpg

Chisato Mineta jest dwudziestoletnią bezdomną dziewczyną, która pomieszkuje w parku i kawiarence internetowej. Jej matka zmarła w wyniku choroby, a z powodu nieobecności ojca, który dorobił się 100 milionów yenów długu, musi się wciąż chować przed ludźmi, żądającymi zwrotu pieniędzy. Gdy pewnego dnia zostaje przez nich znaleziona, w ucieczce pomaga jej prezes firmy z zabawkami - Shinzo Okura. Mężczyzna proponuje Chisato małżeństwo w zamian za zwrot jej długu, jest on jednak śmiertelnie chory, dlatego związek miałby trwać tylko miesiąc. Gdy umiera, dziewczyna dowiaduje się, że częścią kontraktu jest zamieszkanie w zamku i opieka nad sześcioma adoptowanymi synami Okury. Każdy z nich jest indywidualistą obciążonym bolesnymi doświadczeniami, dlatego w domu panuje chłodna atmosfera. Czy Chisato będzie w stanie otworzyć ich serca i zamienić obcych sobie ludzi w kochającą się rodzinę?

Obsada


    Horikita Maki jako Mineta Chisato
    Kaname Jun jako Okura Fuu (pierwszy syn)
    Okada Yoshinori jako Okura Takeru (drugi syn)
    Mukai Osamu jako Okura Sho (trzeci syn)
    Yamamoto Yusuke jako Okura Masaru (czwarty syn)
    Seto Koji jako Okura Satoru (piąty syn)
    Okayama Tomoki (岡山智樹) jako Okura Akira (szósty syn)
    Kusakari Masao jako Okura Shinzo

Trailer

Zna ktoś te dramę?


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 

#2 2011-06-01 17:56:44

 nessi

Host

15934848
Skąd: Sochaczew
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 476
Punktów :   

Re: Atashinchi no Danshi

Obejrzałam tą dramę już jakiś czas temu i nie pamiętam za bardzo szczegółów, ale wiem, że bardzo mi się podobała. No i och, ta obsada *.* Jest się na co popatrzeć i z czego pośmiać, tak więc gorąco polecam ^^

Ostatnio edytowany przez nessi (2011-06-01 17:57:29)

Offline

 

#3 2011-06-04 13:51:09

 paranoidalna

Gakusei

10884246
Call me!
Skąd: Candy Mountain
Zarejestrowany: 2011-05-22
Posty: 80
Punktów :   

Re: Atashinchi no Danshi

O ile dobrze pamiętam to druga drama jaką obejrzałam. Było to jakiś rok temu, więc średnio pamiętam, ale ogólny zarys o co chodziło mam XD Nie męczyłam tego jakoś specjalnie długo, więc musiało mi się podobać, a do tego Seto Koji jest taki słodki owww *w*

Offline

 

#4 2011-07-23 15:48:38

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: Atashinchi no Danshi

Obejrzalam te drame na samym poczatku mojego poznawania swiatka dram- i musze przyznac, ze mi sie w iare podobala. Gral tam Seto Koji, ktorego wtedy wprost uwielbialam.
Teraz z perspektywy czasu wydaje mi sie, ze jednak to slaba drama- ot taka sobie komedyjka, ktora nie zapisuje sie za bardzo w pamieci.


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi