Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-05-11 18:16:37

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Ksywki

Nadajecie jakieś ksywki swoim ulubieńcom?
W jakich okolicznościach powstały?

To lecimy:
Tatsurou to Mumia albo Tatsuhontas ( pierwsze ze wzgledu na ruchy w teledysku do Lastica, drugie- bo w dlugich wlosach wyglada jak Indianka)

Hiroto z alice nine.- Bicza- bo w wlosach blond wyglada jak sweet blondynka z rozkladowki magazynow dla panow^^


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 

#2 2011-06-07 06:54:56

RapistsWorld

Dorei

33642966
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-05-31
Posty: 15
Punktów :   
WWW

Re: Ksywki

jaj dużo tego mam xD

#449 to dziubas albo Tuli ze względu na to że podczas koncertu sie do wszystkich przytulał a na zdjęciu ze mną zrobił taki dzuuubek xD

Tatsuro to Tatsurzasty albo żaba (moja koleżakna powiedziała że on tak wygląda) i dlatego ja całowałam żaba na wycieczce moze by się zmieniła w Tatsusia <333.

Kaoru teraz mówią na niego bezdomny bo na tej sesji do lotusa wygladał jak menel ale dla mnie to Kaoś albo Kaorzak

Ruki to Rukson ale to już nie pamiętam jak się stworzyło

Asagi i fluorescencyjny nos xD to na koncercie D śmiali sie z mojego plakatu z Corvinusa xD

Sakito z Nightmare to Sasiek po tej sexi sesji xD

Hide to mój koffany śp Hidziuchna T^T mój mistrz

Zero to plujka bo napluł mi do oka na koncercie xD a mój brat rył się ze 2h z mojej reakcji

Yuki mura to Pen bo przy nim popsuły mi sie 4 długopisy xD

jak sobie coś jeszcze przypomne to dopisze

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi