Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-05-11 18:54:44

Sugizuś

Dorei

Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 2
Punktów :   

ohajuś :*:*:**: *cmok*

Ohayou minna-san. *_*

Mam na imię Katarzyna mam 15 lat i jrock daisuki da yo: D Uwielbiam takie zespoły jak Luna Sea, an cafe, buck-tick, abingdon boys school i wiele innych kofcianych :* ale najbardziej kocham Sugizo,
mogłabym mu sie oddac cala



A nie napisałam jeszcze skad jestem. no to oswiadczam, ze wam nie powiem. Bedzie to taka mała tajemnica :D

Wlasnie jem loda i słucham Luna Sea.

czy wspomnialam wam, ze kocham Sugizo?

Umiem tez troche japonski. Napisze wam kilka zdan, ale pewnie i tak one są źle, ale co tam 6_^
Minna daisuki : D Atashi wa minna wo aitai te hanasu wo nihon no ongaku ; D Atashi mo manga to anime suki 8_8
Ima ha Luna Sea wo kiku ;d  no to tyle, bo i tak pewnie nic nie zrozumiecie ; D:D (ja też nic z tego nie rozumiem, ale co tam : D)

Jak chcecie coś wiedzieć o mnie, to piszcie!!!!1

Offline

 

#2 2011-05-11 21:17:24

 Tsaminade

Dachinko

18280387
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 115
Punktów :   

Re: ohajuś :*:*:**: *cmok*

Sugizuś napisał:

Minna daisuki : D Atashi wa minna wo aitai te hanasu wo nihon no ongaku ; D Atashi mo manga to anime suki 8_8
Ima ha Luna Sea wo kiku ;d

Wszystkich uwielbiasz. Chcesz ze wszystkimi bardzo dużo rozmawiać o japońskiej muzyce. Lubisz także mangę i anime. Teraz słuchasz Luna Sea.
Nic nie rozumiemy, co?! Ha ha! Nie myśl sobie, że jesteśmy tacy tępi! :p

Jak by nie było, przywitać się by wypadało - dobry. :p

Sama takie pytanie dostałam, więc mnie ciekawi - lubisz czekoladę? Jak tak, to jaką? :p


http://img714.imageshack.us/img714/1939/snowchibicopy.png

Offline

 

#3 2011-05-11 21:38:06

 TheFiumee

Ningen

Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 49
Punktów :   

Re: ohajuś :*:*:**: *cmok*

Witam jako, zę ja nawet polskiego nie znam a co dopiero japoński to nie skomentuję owego popisywania się zdolnościami językowymi x3

Pytanie! Pytanie! Pytanie!
Załóżmy że budzisz się w celi jak dla wariatów(nie wielka, cała obita białym miękkim materiałem), kostki masz związane łańcuchem który wychodzi z podłogi, po chwili próbując się ruszyć zauważasz że ktoś podczas kiedy byłaś nie przytomna przebrał cię. Jakie są twoje myśli i co robisz w takiej sytuacji?

:3


Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane. Carlos Ruiz Zafón   



http://img43.imageshack.us/img43/73/l5e64b5571f934137a253aa.gif http://img156.imageshack.us/img156/6435/mdmairfp4.gif

Offline

 

#4 2011-05-11 21:49:36

Yogurcik

Dachinko

15614112
Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 118
Punktów :   

Re: ohajuś :*:*:**: *cmok*

Już Cię kocham. Za Sugizo. *O* Nie jestem sama 8D

I tak - dołączam się do pytania o czekoladę, ulubiona piosenka Luny, czy kochasz dłonie Sugizo, lubisz rysować?

na razie tyle ^.^ witaj w szeregach :3


http://30.media.tumblr.com/tumblr_lbp6mcqc101qzmuclo1_250.gif

Offline

 

#5 2011-05-12 16:58:51

Sugizuś

Dorei

Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 2
Punktów :   

Re: ohajuś :*:*:**: *cmok*

Tsaminade@
Jesteś genialna. Zupełnie o to mi chodziło. Uczysz się sama w domu japonskiego?:D Może sobie popiszemy razem czy może jednak twój japoński jest lepszy od mojego, więc nie miałoby to sensu...
A czekolady uwielbiam, ale jaki smak najbardziej... pomyślmy. Kurczę uwielbiam wszystkie, ale jakby dłuzej sie zastanowić, to uwielbiam mleczne takie bez żadnych dodatków. Uwielbiam je ssać:D Co tam że często się przez nie dławiłam i dusiłam i naprawdę myślałam, że to już po mnie :D

TheFlumee@
Tylko nie wiem w co miałabym być przebrana, ale jeśli w strój pokojówki z nekomimi, to by było całkiem fajnie, bo na pewno sprawca tego zajścia nie chcial mnie zabić tylko zgw... Ale lepsze to niż śmierć xD A jeśli by mnie całkowicie rozebrał, aaa too eeeto, ukryłabym się w kącie tak aby jak najmniej mnie było widać *_* Łeee nie wiem co bym takiego zrobiła, skoro nie mogę się zbytnio poruszać. Może próbowałabym jakoś te łancuchy rozwalić noo, ja nie wiem. Ale to wszystko wydaje się bardzo zboczone ty niedobry : P A jak ty jesteś kobietą, to już naprawdę przesadziłaś :D

Yogurcik@
Taaaaak:D Sugizo jest kakkoi :D Cieszę się, że ty także jesteś jego fanką im więcej nas tym lepiej ^.^
Czekoladę już masz wcześniej, natomiast ulubiona piosenka Luny... no na pewno sporo ich jest U.U
No to może tak: Aurora, Believe, Broken. Feel, loveless, Mother, Rosier,
A rysować to lubię, ale mi raczej nie wychodzi. Raczej nie pokazuję światu mojej twórczości.
A dłonie Sugizo są prześliczne. Uwielbiam na nie patrzeć. Ten tatuaż na jego ręcę jest taki seksi : D Szkoda, że ich nigdy nie pomacam, ale lubię to sobie wyobrażać i jak na razie to mi starcza: D

Offline

 

#6 2011-05-12 18:04:59

Yogurcik

Dachinko

15614112
Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 118
Punktów :   

Re: ohajuś :*:*:**: *cmok*

Tak, jego tatuaż *O* uwielbiam go<3333333
Masz gdzieś tam na profilu napisany nr gg? xD Wreszcie będę mogła na równi poobgadywac z kimś Sugizo XDD


http://30.media.tumblr.com/tumblr_lbp6mcqc101qzmuclo1_250.gif

Offline

 

#7 2011-05-12 21:57:14

 Tsaminade

Dachinko

18280387
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 115
Punktów :   

Re: ohajuś :*:*:**: *cmok*

Ostatnio odstawiłam naukę japońskiego, ale tak - ogólnie uczę się sama w domu. W moim mieście nie mam możliwości uczenia się tego języka w jakimś publicznym miejscu. (Takie, kurde, zadupie jeżeli o to chodzi... -.-)
Teraz to mi pomógł po prostu mój PRO słownik. :p

Wiesz, jakie by te "nasze japońskie" nie były, i tak sobie będziesz utrwalać, ja będę sobie utrwalać i będę mogła Cię nauczyć słownictwa, które znam. Więc nie mam nic przeciwko. ^^


http://img714.imageshack.us/img714/1939/snowchibicopy.png

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi