Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-05-12 15:41:35

 Kazu

Gakusei

Skąd: Ryjewo :)
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 52
Punktów :   

Hey !

Z powodu braku czasu, witam się dopiero teraz ...
Zapewne jak większość nie przepadam za pisaniem o sobie ale coś naskrobać wypada :)
Nick Kazu nie wiąże się z żadną mangą czy anime, ogólnie to w temacie m&a siedzę chyba od około roku, a jeśli chodzi o j-rocka to jeszcze krótsza historia...
bo na serio zaczęłam się nim interesować dopiero z miesiąc temu.
Hmm... co by tu jeszcze napisać ?
Może jakieś pytania ?     :D


"I ochrzcili mnie Chociaż ponoć głośno protestowałem Teraz gdy głośno protestować chcę Chcą okładać mnie pałami
I zabraniają Ust całować płci tej samej A sami dają mi karabin i każą strzelać Do ludzi innej wiary..."  ~Happysad

"Do pracy Nie mogę puścić Cię nie nie Tam tyle kobiet Każda w myślach gwałci Cię" ~Hey

cytaty które mi się spodobały podczas ostatniego koncertu :P

Offline

 

#2 2011-05-12 15:49:00

edzia

Dachinko

4429774
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: Hey !

Hejka ^^ To ja mam pytanie: twoja pierwsza manga, anime i zespół grający j-rocka?

Offline

 

#3 2011-05-12 16:14:15

Yogurcik

Dachinko

15614112
Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 118
Punktów :   

Re: Hey !

Witoj ^-------^


Lubisz rysować? :3


http://30.media.tumblr.com/tumblr_lbp6mcqc101qzmuclo1_250.gif

Offline

 

#4 2011-05-12 16:42:14

 Kazu

Gakusei

Skąd: Ryjewo :)
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 52
Punktów :   

Re: Hey !

edzia : anime to FMA Brotherhood, manga hm... chyba D.Gray-man, a zespół Phantasmagoria i The Gazette
Yogurcik : rysować lubię i to bardzo ale nie wychodzi mi to za dobrze :D


"I ochrzcili mnie Chociaż ponoć głośno protestowałem Teraz gdy głośno protestować chcę Chcą okładać mnie pałami
I zabraniają Ust całować płci tej samej A sami dają mi karabin i każą strzelać Do ludzi innej wiary..."  ~Happysad

"Do pracy Nie mogę puścić Cię nie nie Tam tyle kobiet Każda w myślach gwałci Cię" ~Hey

cytaty które mi się spodobały podczas ostatniego koncertu :P

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi