Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-05-22 20:03:26

Drakkainen

Dorei

Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 12
Punktów :   

안녕하새요~ こんにちは~ 你好~

Etto~ Na imię mam Michał i jestem z miasta krzyżaków czyli Marienburga(czyt Malborka) >D Generalnie nie lubie pisać o sobie, ale moge machnąć pare zdań od siebie~ Hmm lubie anime/mange (manhwy tez ^^) i to już tak trwa od wczesnego dzieciństwa gdy oglądało się Yattamany, Daimosy później Dragon Balle i Slayersów ;) Jestem z rocznika 88', więc możecie sobie policzyć, że już najmłodszy nie jestem. Uwielbiam muzykę i generalnie muzykowanie (gram na gitarze od czasów gimnazjum, a ostatnio ćwicze na klawiszach) Z jrockiem jestem zapan brat od jakichś 7 lat, gdy przez przypadek wlazłem na DC++ w huba z japońśkim rockiem wyłącznie i ściągnełem z ciekawości 12012 (dlatego, że było pierwsze na liście xD) i tak się zaczęło... Od jakichś 2-3 lat słucham również namiętnie kpopu/krocka/cpopu i nawet zaczęłem się uczyć koreańskiego i chińskiego (o japońśkim nie wspominałem, ale próbuje go ogarnąć mniej wiecęj od czasów gimnazjum :D) Jak ktoś jest jeszcze ciekaw cokolwiek o mnie to walić prosto z mostu ^^

Offline

 

#2 2011-05-22 20:40:55

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: 안녕하새요~ こんにちは~ 你好~

Witam Cię serdecznie w naszych skromnych progach, i cieszy mnie fakt, że w końcu zdecydowałeś się przywitać. I mimo, że do wszystkiego trzeba Cię zmuszać, to jakoś od samego początku Cię polubiłam XD Moze łączy nas wspólne poszukiwanie perełek jrockowych XD No i rozmowy w gg na temat pewnego pana :>
Miłego forumowania i w ogóle^^ I mam nadzieje, ze napiszesz jeszcze kilka postów^^


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 

#3 2011-05-25 22:23:48

Yogurcik

Dachinko

15614112
Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 118
Punktów :   

Re: 안녕하새요~ こんにちは~ 你好~

Drak, cóż za zapłon xd, ale miło, że wgl do tego doszło ^-----^

pytań, na razie żadnych ^-^


witaj <3


http://30.media.tumblr.com/tumblr_lbp6mcqc101qzmuclo1_250.gif

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi