Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-05-23 00:18:42

Drakkainen

Dorei

Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 12
Punktów :   

Darcie mordy!!!

Jak w temacie~! Piszemy tutaj o zespołach i wokalistach którzy nieziemsko drą swoje japy!
Z takich moich ulubionych growlerów to jest oczywiście Bóg Kyo i od niego powinni się wszyscy uczyć jak to robić~
Na żywo narazie tylko słuchałem growlów Yukiego z ś.p UnsraW i Natsukiego z -OZ- i wielki szacun dla nich mam!

Apropos uwielbiam też żeńskie wersje darcia się~ Taki przykład zapodam w formie Video
Exist Trace - Judea Uwielbiam ją *q*

Drugi przykład gdy genialne growle w jrocku wykonywane są przez panie to

Decola Hopping - Papillon

To teraz czekam na wasz odzew i wklejajcie tutaj linki z PV lub piosenkami z waszymi ulubionymi "Krzykaczami" :D

Offline

 

#2 2011-05-23 11:31:47

 tomika

Dansetsu

4492930
Call me!
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5234
Punktów :   

Re: Darcie mordy!!!

Jeśli chodzi o Kyo to wiadomo nie ma się co kłucić mistrz nad mistrzami, każdy to wie.

Wspomniałeś o -OZ- Natsukiemu bardzo dobrze szło facet ma na prawdę świetny głos, dodaje tutaj próbkę chyba nikt kto ich zna nie dziwi się, że to właśnie ten utwór.
Zenith

Jeśli chodzi o growlowanie to ja nie mogę ominąć Hizumiego. <mały fangirl mode on>
Garnet


[center

Offline

 

#3 2011-06-10 13:00:31

 Sayuuki

Administrator

7851426
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 295
Punktów :   

Re: Darcie mordy!!!

No cóż

Drakkainen napisał:

Piszemy tutaj o zespołach i wokalistach którzy nieziemsko drą swoje japy!

to ja może napiszę o tym trochę z innej strony bo sama za growlem nie przepadam, jakoś nie lubię bezmyślnego darcia się gdy to pasuje np do melodii jak wilk do pilnowania owiec.
Nie mam nic przeciwko jeśli to "ma ręce i nogi". To nie tak, że nie mogę takich piosenek słuchać, bo zdarzają się wyjątki ale niestety, niezbyt często. Ogólnie nie moje klimaty.
Mam nadzieję że mnie nie spalicie na stosie xD


http://img854.imageshack.us/img854/2107/734ca2e7.jpg

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi