Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-05-29 20:51:07

 nessi

Host

15934848
Skąd: Sochaczew
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 476
Punktów :   

Kaichou wa Maid-sama!

http://img197.imageshack.us/img197/126/kaichouwamaidsamae.jpg



Opis:
Kaichō wa Maid-sama! (jap. 会長はメイド様! Kaichō wa Meido-sama!?, dosł. Przewodnicząca samorządu szkolnego jest pokojówką!) – manga autorstwa Hiro Fujiwary. Obecnie wydawana jest przez japoński magazyn LaLa. Do tej pory zostało wydanych 12 tomów. Na jej podstawie stworzono anime, którego pierwszy odcinek został wyemitowany w Japonii 1 kwietnia 2010.

Każdy odcinek jest rozpoczynany piosenką "My Secret" śpiewaną przez Saaya Mizuno. Piosenki końcowe w wykonaniu zespołu heidi to "Yokan" (odcinki 1-15) i "Loop" (odcinki 16-26).

Liceum Seiki, jedna ze szkół, która jest wymarzonym miejscem dla chłopców, a okropnym dla dziewcząt, niedawno została zmieniona w szkołę koedukacyjną. Jednak populacja dziewczyn jest wciąż mała. W dodatku żyją one w ciągłym strachu przed "nie na najwyższym poziomie" żartami chłopaków. Misaki Ayuzawa, przewodnicząca samorządu szkolnego, postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i zagwarantować płci żeńskiej bezpieczeństwo w tym nieprzyjemnym środowisku.

Trenując, studiując, a nawet stając się pierwszą przewodniczącą-dziewczyną, Misaki uzyskała niezbyt dobrą reputację wśród męskiej części liceum (jako straszliwy dyktator nienawidzący chłopaków) i wspaniałą wśród przedstawicielek płci żeńskiej i nauczycieli (jako "światełko w tunelu" i "nadzieja na lepsze jutro"). Jednak, po szkole, Misaki pracuje jako kelnerka w Maid Latte, co utrzymuje w sekrecie. Na nieszczęście, pewnego razu, pewien atrakcyjny i bardzo popularny chłopak, Usui Takumi, zauważa dziewczynę w przebraniu pokojówki.
źródło: wikipedia

Gatunki: Komedia, Romans

Rok wydania: 2010

Liczba odcinków: 26

Ostatnio edytowany przez nessi (2011-05-31 19:30:24)

Offline

 

#2 2011-05-30 20:43:42

 Hanabi

Dachinko

Zarejestrowany: 2011-05-27
Posty: 106
Punktów :   

Re: Kaichou wa Maid-sama!

Łaaa.! Kocham, kocham, kocham!<3
Nigdy nie przepadałam za romansami, ale to anime mnie uwiodło xD a szczególnie Usui^^ Jak to oglądam, to śmieję się jak idiotka do monitora i czasami rodzice aż się niepokoją < hahaha > Mogę Wam przyrzec, że przy tym anime nie będziecie się nudzić ;D fabuła, postaci i wgl wszystko świetne! xD Naprawdę polecam ;)

Offline

 

#3 2011-06-01 18:22:17

 Anu-chan_

Ningen

19964297
Skąd: Sochaczew
Zarejestrowany: 2011-06-01
Posty: 25
Punktów :   

Re: Kaichou wa Maid-sama!

W stu procentach zgadzam się z Hanabi. ^^ Misaki potrafiła być czasami naprawdę irytująca, ale obecność Usui'a wszystko wynagradza :3 Zdecydowanie polecam ;) Mam nadzieję, że niedługo pojawi się druga seria.

Ostatnio edytowany przez Anu-chan_ (2011-06-02 22:50:02)

Offline

 

#4 2011-06-04 17:15:59

 KatadziinaChan

Gakusei

Skąd: Nysa
Zarejestrowany: 2011-05-13
Posty: 56
Punktów :   

Re: Kaichou wa Maid-sama!

Jeden z przyjemniejszych romansów, w którym jest mega cudowny koleś i sympatyczna bohaterka, który niezbyt mnie denerwuje. Przy oglądaniu jest dużo śmiechu i z pewnością warto obejrzeć to anime ^^


http://i53.tinypic.com/2cyljj7.jpg
*o*

Offline

 

#5 2011-06-10 17:28:35

 Hanabi

Dachinko

Zarejestrowany: 2011-05-27
Posty: 106
Punktów :   

Re: Kaichou wa Maid-sama!

Oj, śmiechu jest rzeczywiście duuużo ;d
Ale z tego, co gdzieś czytałam, to drugiej serii raczej nie będzie...:( a szkoda... No chyba, że macie jakieś świeższe informacje na ten temat ? Bo jeśli jednak będzie, to będę niezmiernie szczęśliwa.

Offline

 

#6 2011-06-11 13:58:47

 Tsaminade

Dachinko

18280387
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 115
Punktów :   

Re: Kaichou wa Maid-sama!

Nie przepadam za romansami, ale ten obejrzałam i byłam mile zaskoczona.
Bardzo przyjemna seria. Ciekawie prowadzona fabuła i dużo śmiechu. :3
Chyba żaden bohater mnie nie irytował - wszyscy zdobyli moją sympatię. No dobra!, poza tymi sześcioraczkami (nie pamiętam jak się zwali).

Cieszyłabym się, gdyby była druga seria. Zakończenie nie było dla mnie wyczerpujące. Według mnie to nadal otwarty temat.


http://img714.imageshack.us/img714/1939/snowchibicopy.png

Offline

 

#7 2011-06-11 21:02:51

 Maou

Dorei

6595459
Zarejestrowany: 2011-05-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: Kaichou wa Maid-sama!

Waaa..Sugoi !!
Anime warte każdej minuty,świetna fabuła, a najbardziej kreska.;D Anime zrobione po mistrzowsku.
Usui to dla mnie ideal mężczyznyxD
Niestety możemy nacieszyć się tylko pierwszym sezonem, ale nie zapominajmy o specialach. One też są zabawne polecam;]

Offline

 

#8 2011-06-13 10:59:33

 Hanabi

Dachinko

Zarejestrowany: 2011-05-27
Posty: 106
Punktów :   

Re: Kaichou wa Maid-sama!

Tsaminade napisał:

Zakończenie nie było dla mnie wyczerpujące. Według mnie to nadal otwarty temat.

Zgadzam się w stu procentach.! Aż mi się smutno zrobiło, że to już koniec, a ja i tak nie wiele wiem i tylko mogę się domyślać... No ale cóż... I na drugą serię też nie ma co za bardzo liczyć ;( Ale przynajmniej będę mogła się nacieszyć oglądaniem tego od nowa. Ale będę czatować na kolejną serię i jak tylko się pojawi, to się na nią rzucę^^

Usui <3 omg *-* mdleję na jego widok < joke > Eh, gdyby istniał taki naprawdę... Pomarzyć można.

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi