Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-06-01 22:57:56

 nessi

Host

15934848
Skąd: Sochaczew
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 476
Punktów :   

K-on!

http://img32.imageshack.us/img32/2072/kond.jpg



Opis:
Yui Hirasawa rozpoczyna właśnie naukę w liceum. Chciałaby zapisać się do jakiegoś klubu, ale jako że nie posiada żadnych zainteresowań, ma poważny problem z wyborem czegoś odpowiedniego dla siebie. W tym samym czasie Ritsu Tainaka postanawia z pomocą Mio Akiyamy wskrzesić klub lekkiej muzyki (tytułowy K­‑ON), któremu grozi zamknięcie z powodu zbyt małej liczby członków. Dołącza do nich jeszcze Tsumugi Kotobuki i w wyniku splotu różnych przypadków cztery nastolatki (z których tylko jedna potrafi dobrze grać na jakimś instrumencie) stają się jedynymi członkiniami klubu i formują zespół muzyczny.
źródło: tanuki

Gatunki: Komedia, Okruchy życia

Liczba odcinków: 14

Rok wydania: 2009

Offline

 

#2 2011-06-24 12:05:11

 Hanabi

Dachinko

Zarejestrowany: 2011-05-27
Posty: 106
Punktów :   

Re: K-on!

Kiedyś zaczęłam oglądać, ale tak jakoś po 3 odcinkach przestałam. Nie dlatego, że mnie znudziło, ale chyba nie miałam na K-ON czasu. Ale teraz mam znów ochotę do tego wrócić i najprawdopodobniej wkrótce to zrobię ;D Bardzo przyjemnie się to ogląda i myślę, że mogę polecić^^

Offline

 

#3 2011-06-24 12:54:06

 Tsaminade

Dachinko

18280387
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 115
Punktów :   

Re: K-on!

Czytałam kiedyś mangę trochę (przeczytałam jakieś 20 chapterów), a nie tak strasznie dawno skończyłam oglądać pierwszą serię. Bardzo przyjemnie się oglądało. Zabawne anime, a najlepsze według mnie Sawako. :p Niekiedy tępota Yui całkowicie rozbraja. Co mnie irytowało nieco, to ten lęk Mio do wszystkiego. Trochę to przesadzone. Mimo to mogę powiedzieć, że bardzo mi się podobało. :3
Kiedyś się wezmę za drugą serię, ale kiedy to będzie...? Pojęcia nie mam. :p


http://img714.imageshack.us/img714/1939/snowchibicopy.png

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi