Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-06-05 18:13:10

Makha.

Gość

Doberek ^^

Bry wszystkim,
Z racji tego, że mnie zaproszono, to nie wypada odmawiać ^^

Szczerze mówiąc nie lubię się przedstawiać i opisywać, bo nie mam kompletnie pojęcia o czym mówić ^^”
Tak pokrótce mówiąc to Makha jestem. Być może ktoś tam mnie kojarzy z cb radiowego, bądź z forum o Gazeciakach (wolę nie ryzykować rzucając reklamą swojego forum w pierwszym napisanym przeze mnie poście xD).

Kim jestem? Muzykoholiczką, dramoholiczką i ogólnie osobą patrzącą z uwielbianiem w stronę Dalekiego Wschodu, z największym naciskiem na Japonię. Odnośnie muzyki, to nie jestem jakoś szczególnie wybredna, więc nie zamykam się tylko na jeden gatunek. Lubię zarówno pop, rock jak i mocniejsze brzmienia. Choć nie będę ukrywać, że najgłębiej mi w serduchu jrock siedzi.

Jestem z reguły przyjaznym stworzeniem, unikającym sprzeczek i innych konfliktów, ale potrafię gryźć jak jestem zła. Poza tym leń ze mnie przeokropny i kocham spać.

Co więcej.. co więcej.. nie mam pojęcia. Jakby ktoś miał pytania, to proszę bardzo :3

Ostatnio edytowany przez Makha. (2011-06-05 18:14:02)

 

#2 2011-06-05 20:53:07

Sou

Ningen

Skąd: Jrockland
Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 36
Punktów :   

Re: Doberek ^^

Yeah! Makha nawiedziła Daikirai!

zapytałabym się coś ale kurczę... znamy się tak dobrze hehe

życzę Tobie miłego pobytu tutaj w takim razie <3


In this world surrounded by YOU
I don't need something like an important person..

Offline

 

#3 2011-06-05 20:55:31

 silce

Ningen

13181764
Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 2011-05-20
Posty: 36
Punktów :   

Re: Doberek ^^

Makha! Ja cię kojarzę z cb radiowego, chociaż możliwe, że ty mnie nie. Z tobą kojarzy mi się, za to, piosenka Patchwork giru ^^
Pytanie... Ulubione zespoły?
Witam bardzo serdecznie na tym zacnym forum! xD


Primadonna| V.I.P| BABYspirit | JOYOUS

Offline

 

#4 2011-06-05 21:06:34

edzia

Dachinko

4429774
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 222
Punktów :   

Re: Doberek ^^

Noo, to ja mam nadzieje, że zostaniesz tutaj na dłużej ^^ Naprawdę fajnie jest widzieć znajome twarze. Pytanie: jak poznałaś Giru?

Offline

 

#5 2011-06-05 21:22:52

Makha.

Gość

Re: Doberek ^^

silce napisał:

Makha! Ja cię kojarzę z cb radiowego, chociaż możliwe, że ty mnie nie. Z tobą kojarzy mi się, za to, piosenka Patchwork giru ^^
Pytanie... Ulubione zespoły?
Witam bardzo serdecznie na tym zacnym forum! xD

O ile masz taki sam nick na cb radiowym to kojarzę troszkę. Ostatnim czasy bywam tam w sumie dość rzadko, ale na pewno Cię widziałam ^^ No i tak Makha + radio = patchwork ^^

Ulubione zespoły? the GazettE, Giru (tylko stara twórczość), Matenrou Opera, Abingdon Boys School, Alice Nine, KAT-TUN.


edzia napisał:

Noo, to ja mam nadzieje, że zostaniesz tutaj na dłużej ^^ Naprawdę fajnie jest widzieć znajome twarze. Pytanie: jak poznałaś Giru?

O ile mnie nikt nie wykopie to na pewno zostanę ^^
Giru poznałam przez przypadek, jakieś 2 lata temu. Oglądałam jakieś pv na jakiejś stronce typu youtube i na bocznym panelu wyświetlił mi się Giru. Zaintrygowało mnie, że mają taką niemiecko brzmiącą nazwę (zwłaszcza, że bardzo lubię ten język) i z ciekawości sprawdziłam. Pamiętam nawet, że był to kawałek Aimai na Mikaku ^^

 

#6 2011-06-05 22:13:06

 nessi

Host

15934848
Skąd: Sochaczew
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 476
Punktów :   

Re: Doberek ^^

Jak to miło widzieć tu taką gazetoholiczkę jak ja *w*
Witam cię baaardzo serdecznie xD
Może mi powiedz jak w ogóle poznałaś j-rock. ^^

Offline

 

#7 2011-06-06 15:35:20

Makha.

Gość

Re: Doberek ^^

Im więcej fanów Gazeciaków tym lepiej :D

A co do pytania, to jest trudne na moją sklerozę xD Ale z tego co pamiętam, to wyszukiwałam kiedyś namiętnie pewnego kawałka z anime (to było chyba Uverworld - D-tecnolife) no i trafiłam na stronę z dyskografiami jrockowymi ^^ z ciekawości pościągałam trochę tego i trochę tego, część później wyszukałam sobie na yt i zaczęłam się zakochiwać xD

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi