Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-06-10 22:27:34

 Hanabi

Dachinko

Zarejestrowany: 2011-05-27
Posty: 106
Punktów :   

Jigoku Shoujo

Jigoku Shoujo
http://images1.fanpop.com/images/polls/78570_1210683159960_full.jpg

Gdzieś w Internecie istnieje pewna tajemnicza strona nazywana „Jigoku Tsushin”. Po pierwsze można ją tylko zobaczyć o północy, po drugie nie ukazuje się każdemu, a jedynie ludziom wystarczająco zdesperowanym. Jeśli jesteś zdecydowany poświęcić wszystko dla zemsty na jakiejś osobie, wystarczy, że wpiszesz tam jej nazwisko, a otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia. Niedługo potem pojawi się obok Ciebie Ai Enma, czarnowłosa i czerwonooka dziewczyna o urodzie japońskiej lalki ubrana w szkolny mundurek, przynosząc Ci ofertę kontraktu – osoba, na której chcesz się zemścić zostanie przez nią zabrana do piekła natychmiast po Twojej akceptacji warunków. Niestety jak zwykle, gdy decydujesz się na układy z siłami piekielnymi, warunki umowy są bardzo ciężkie – w zamian za dokonanie zemsty Twoja dusza po śmierci również znajdzie się w piekle.

źródło: azunime.net

Offline

 

#2 2011-06-11 18:54:51

 KatadziinaChan

Gakusei

Skąd: Nysa
Zarejestrowany: 2011-05-13
Posty: 56
Punktów :   

Re: Jigoku Shoujo

Jedno z moich najukochańszych anime! <3 Co prawda mam zastój na początku trzeciej serii od dawien dawna, ale i tak uwielbiam. Urzekła mnie fabuła, kreska i cudowna muzyka, a no i Ren, kocham gościa <3 Może ja po prostu jestem psychiczna i lubię się dołować tym anime albo jarać się tym, że ktoś jest wysyłany do piekła ^^"''' Odcinki są trochę schematyczne, ale jakoś niezbyt mi to przeszkadza, w końcu za każdym razem jest opowiedziana historia innego człowieka.
Na wakacjach dokończę trzeci sezon i obejrzę też dramę ^^


http://i53.tinypic.com/2cyljj7.jpg
*o*

Offline

 

#3 2011-06-13 10:52:39

 Hanabi

Dachinko

Zarejestrowany: 2011-05-27
Posty: 106
Punktów :   

Re: Jigoku Shoujo

Ja stanęłam w środku drugiego sezonu, ale muszę to skończyć i skończę xD Tak mnie wciągnęło to anime, że nie pozwolę sobie na niewiedzę^^ Tak, Ren jest wspaniały *-* uwielbiam go ;d Nie przejmuj się Katadziina, ja tez nie raz się cieszyłam, że Ai zabiera kogoś do piekła < lol > Co do pewnych ludzi, to sama chętnie bym ich wysłała ;p
Odcinki rzeczywiście są schematyczne, ale da się to przeżyć, zwłaszcza, że wynagradzają to inne zalety tego anime.
Kiedy oglądałam ten kawałek o przeszłości Enmy to aż się poryczałam, a to rzadko mi się zdarza.

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi