Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-06-15 19:43:38

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Chapter 7

Dzień dobry, dzień dobry. Jak pewnie większość z Was się domyśla, Chapter 7 jest konwentem.

Chapter 7: Cyberhood
25-26 czerwca
Gdańsk

Więcej informacji na stronie MiOhi.

Ogólnie chciałem się zapytać, czy ktoś się na ten konwent wybiera? Zawsze możemy się spotkać, pogadać. Wiecie - tak daikiraiowo. xD

Lista osób:
- Niepowtarzalny
- Drakkainen
- Kazu
- Stini


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 

#2 2011-06-15 19:54:33

 Kazu

Gakusei

Skąd: Ryjewo :)
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 52
Punktów :   

Re: Chapter 7

O! Ja się wybieram na ten konwent...
Jadę dosłownie w ciemno bo kuzynka która miała ze mną jechać zrezygnowała i będe sama
ale zarezerwowałam już bilet na dwa dni więc gdzieś się tam będe samotnie kręcić
Jak ktoś jedzie to z chęcią się spotkam by porozmawiać na żywo :p

Jadę na 99% pociągiem więc gdyby ktoś też nim jechał to dajcie znać (jeszcze do końca nie wiem o której godzinie ale tym z Malborka)

Ostatnio edytowany przez Kazu (2011-06-15 19:56:09)


"I ochrzcili mnie Chociaż ponoć głośno protestowałem Teraz gdy głośno protestować chcę Chcą okładać mnie pałami
I zabraniają Ust całować płci tej samej A sami dają mi karabin i każą strzelać Do ludzi innej wiary..."  ~Happysad

"Do pracy Nie mogę puścić Cię nie nie Tam tyle kobiet Każda w myślach gwałci Cię" ~Hey

cytaty które mi się spodobały podczas ostatniego koncertu :P

Offline

 

#3 2011-06-15 20:02:27

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Re: Chapter 7

O, już mamy trzy osoby. ^^
Spokojnie, sama się raczej kręcić nie będziesz. Z czasem kogoś poznasz i będziesz miała już towarzystwo. Tak na marginesie, będzie tam sporo moich znajomych [czy normalnych to nie wiem], więc też mogę Cię zapoznać. ;D No i zostaje ja i Drakk. ;D


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi