Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-07-08 19:17:08

leiri

Dorei

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 4
Punktów :   

Ano... Leiri desu! Nya~

Tak więc... Ohayo minna!~ Nie wiem jak zacząć.. Ugh.. *stara się znaleźć kartkę, na której wszystko ma wypisane* Więc... Mam nie wiem ile lat... 14! Mam 14 lat. Tak. Własnie. Urodziny mam 25 listopada, co wyjaśnia moja zamiłowanie do pluszowych misiów. Więc dalej... *patrzy na liste* Jestem z Wałbrzycha. Takie tam zadupie... I wszędzie mam daleko! Właśnie! To jest denerwujące jak chce się gdzieś jechac na konwent i nie można bo za daleko, a że sie nie jest pełnoletnim to nie można. No. Ale koniec o tym. Bo nie na tym mi zalezało.
Japonią i tym wszystkim interesuje się chyba od 2 klasy podstawówki, ale tak jakoś głębiej to już od 4 klasy kiedy mama to do Japonii sobie poleciała na szkolenie z pracy >ja też chce ;_;<
Często rysuje. O. I robie zdjęcia. <3
Jesli chodzi o muzyke to słucham głównie J-rock'a i k-pop'u. No. To chyba wszystko. Mru.

Neko dziękuję jeśli ktoś to przeczytał. <3

Offline

 

#2 2011-07-08 23:04:30

Jedzbudyń

Dorei

36579105
Zarejestrowany: 2011-07-04
Posty: 21
Punktów :   

Re: Ano... Leiri desu! Nya~

Ulubiony zespół jaki masz? ^^

Offline

 

#3 2011-07-09 08:57:54

 Jeanne

Gakusei

Skąd: Warsaw
Zarejestrowany: 2011-06-27
Posty: 59
Punktów :   
WWW

Re: Ano... Leiri desu! Nya~

Czy j-music i k-pop to twoje gatunki muzyki, które tylko słuchasz? Dlaczego taka muzyka?

Offline

 

#4 2011-07-09 13:11:57

leiri

Dorei

Zarejestrowany: 2011-07-08
Posty: 4
Punktów :   

Re: Ano... Leiri desu! Nya~

Ulubiony zespół? Jeśli chodzi o j-rock to nie jestem w stanie powiedzieć.. Najczęściej słucham the gazette, Miyaviego i an cafe. A co do k-popu to słucham wszystkiego co tylko znajdę na youtubie :3

Nie. Nie słucham tylko j-rocka i k-popu. Z innych gatunków słucham jak na razie Home made kazoku i nic więcej raczej. No.. I takie "sweet" piosenki, ale to tylko wtedy gdy uczę się układów.
dlaczego? Nie wiem. Spodobała mi się taka muzyka.

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi