Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-05-18 11:18:14

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Ranking dram

1.Drama, która mnie najbardziej wzruszyła to...
2. Drama, która mnie najbardziej rozbawiła to...
3. Drama, która posiada według mnie najlepszy OST to...
4. Drama, która mnie najbardziej przestraszyła to...
5. Drama, która ma najlepsze zakończenie to...
6. Moim ulubionym gatunkiem jest...
7. Moimi ukochanymi dramami są...

Mile widziane uzasadnienia XD


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 

#2 2011-05-18 15:21:46

nanaka

kpop'owa cinderella

Skąd: dupa szatana
Zarejestrowany: 2011-05-04
Posty: 116
Punktów :   

Re: Ranking dram

omo, jedne z najcieezszych pytan ><

1.Drama, która mnie najbardziej wzruszyła to... hmm to jest ciezko, bo zalezy jakie to bylo wzruszenie, jezeli chodzi o drame smutna to bd to chyba niezpaomniana przeze mnie ichi ritoru no namida, plakalam na niej jak glupia z2 powodow, aktorka , ktorej nie lubie zagrala genialnie a 2 ryo gral chlopaka w niej zakochanego i cierpial. porownywalne emocje do tej dramy wowaoal we mnie film z matsumoto junem myu no anyo papa ni ageru. natomiast  wesola, ktora mnie zawsze zwrusza - obecnie jest to rookies, pokazuja on jak szkolini chuligani za sprawa nowego nauczyciela przechodza przemiane i pragna walczyc o swoje marzenia, musze przy tym pokonac wiele przeszkod ale nie poddaja sie i staraja sie z calych sil

2. Drama, która mnie najbardziej rozbawiła to... hmm mnie dramy racze nie pawia bo takowych nie ogladam, ale napewno fragment z YB, gdzie menager i astystentka wraz z gomi nam tanczyli sorry sorry xDD a i detroit metal city xd to mnie bawilo, lubie chore poczucie humoru xD

3. Drama, która posiada według mnie najlepszy OST to... pare takich dram sie znajdzie, chocby wspomniane juz you're beautiful - swietna sciezka, szczegolnie podobaly mi sie piosenki wykonane przez hongki'ego o go uwielbiam i jego glos *_* a takze jedna piosenka wykonana przez 2am, nastepnie iris- lubie melodie/piosenki , ktore przekazyja w mocny sposob slutne emocje, okuribito - film z nieziemskim soundtrackiem, ktorego kmpozytora uwielbiam - joe hisaishi, zawsze jak slucham tych piosenek szczegolnie 2 to mam lzy w oczach, moglabym tak pewnie wymieniac jeszcze ale pozostane na tym xd

4. Drama, która mnie najbardziej przestraszyła to...hmmm nie istnieje taka xDD

5. Drama, która ma najlepsze zakończenie to... zadna XD bo zawsze jak drama sie konczy to jestem mega niezadowolona, nie wazne jaki by miala koniec xD'

6. Moim ulubionym gatunkiem jest... dramaty psychologiczne, szkolne z chuliganami -sportoowe, horrory/trilery, dramaty ludzkie

7. Moimi ukochanymi dramami są... wooohooo moge pisac i pisac xDD jakos udalo mi sie wybrac dramy, ktore mi sie podobaja, zadko sie trafilala taka, ktora byla cieka, ale niech bd xDD : my girlfriend is a gumiho, iris, chuno, rookies, rainbow eyes, okuribito, YB, full house, sungkyunkwan scandal, tumbling, the man from nowhere, itaewon murder, do re mi.., gokusn, dragon sakura i w cholere jeszcze xDD


http://img.photobucket.com/albums/0803/janelane/ZaiZai/ReiOMG00.jpg

Offline

 

#3 2011-07-10 11:13:36

 Kyoko

Gakusei

6980590
Call me!
Skąd: Żyrardów
Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 55
Punktów :   

Re: Ranking dram

1. Drama, która mnie najbardziej wzruszyła to Koizora, w życiu swoim jeszcze tak nie ryczałam jak na tym. Od połowy dramy to chyba do samego konca łzy jak u krokodyla, chusteczek cała wagon a potem sprzątaj :/
2. Drama, która mnie najbardziej rozbawiła to jest kilka gdzie śmiałam się jak głupia ale moje 2 faworytki są z tajwanu: Hana kimi taiwan version i Miss No Good. W pierwszej zwalili zakończenie jest do luftu ale przez 15 odc śmiałam się jak głupia aż u rodziców w pokoju było mnie słychać (ja mnieszkam na piętrze, rodzice na parterze + grube ściany w domku jednorodzinnym), a w drugiej Rainie Yang dała czadu po prostu xD
3. Drama, która posiada według mnie najlepszy OST to ogólnie większość dram ma bardzo dobry ost. Lubie jak wykorzystują do tego piosenki Ai Otsuka, Rainie Yang itp. ale do najlepszychh OST zaliczę muzykę z 2 dram: Czarująca Dziewczyna Choon-hyang i My Princess do tej pory za mną chodzą.
Tak przy okazji zauważyłam że azjaci kochają stare piosenki w kilku dramach się już spotkalam że w tle leci albo ktoś słucha na mp3 albo śpiewa np. Moon River i What a Wonderful World. Ale jest też kilka iinych takich.
4. Drama, która mnie najbardziej przestraszyła to Sprawa Morderstwa w Itaewon (ja wiem to film) oczy i spojrzenie Jang Geun Suka do tej pory mi się śnią.
5. Drama, która ma najlepsze zakończenie to scena końcowa w dramie Hi my Sweetheart! scena zakończenia jest świetna tj. ta ze ślubem :P
6. Moim ulubionym gatunkiem jest komedia, komedia i jeszcze raz komedia :D
7. Moimi ukochaną dramą jest Hana Kimi japan version :D to jest dla mnie niepowtarzalny klasyk :D

Kocham Koreę nad zycie ale znalazło się tutaj mało takich pozycji. Cóż zawsze mi się coś w nich na końcu nie spodoba - wynik jest jeden - dramy z tajwanu rządzą :P


In your position. Set.
Beginner.
Pozdrawiam,
~Kyoko~
http://p0.grono.net/103/103576/103576540.jpghttp://28.media.tumblr.com/tumblr_lb6ousPFEu1qbiwd0o1_500.gif

Offline

 

#4 2011-07-10 17:15:01

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Re: Ranking dram

A ja opiszę krótko, nie będe jak moje poprzedniczki >D

1. Drama, która mnie najbardziej wzruszyła to... "1 litre no namida". Geeenialny dramat, nigdy go nie zapomnę.. ;__;
2. Drama, która mnie najbardziej rozbawiła to... "Detroit Metal City". [pomińmy, że to film]
3. Drama, która posiada według mnie najlepszy OST to... "1 litre no namida". Mam sentyment do tego. ;P
4. Drama, która mnie najbardziej przestraszyła to... "TABU". Przeraziłem się, gdyż w połowie oglądania ogarnąłem, że to yaoi. .__. [pomińmy, że to film]
5. Drama, która ma najlepsze zakończenie to... "Time of dog and wolf".
6. Moim ulubionym gatunkiem jest... Romans w połączeniu z dramatem.
7. Moimi ukochanymi dramami są... "1 litre no namida" [po raz 3] oraz "Time of dog and wolf".


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 

#5 2011-07-14 12:27:10

 Sayuuki

Administrator

7851426
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 295
Punktów :   

Re: Ranking dram

1.Drama, która mnie najbardziej wzruszyła to:
"1 litre no namida" - przy innej dramie nie płakałam, więc wybór prosty

2. Drama, która mnie najbardziej rozbawiła to:
yyy...właściwie to zgodzę się z Nanaką; kilka fragmentów z YB

3. Drama, która posiada według mnie najlepszy OST to:
"You're beautiful" - wszystkie piosenki są świetne i idealnie pasują nie tylko do dramy ale i do mojej mp3 xD

4. Drama, która mnie najbardziej przestraszyła to:
Nie ma takiej

5. Drama, która ma najlepsze zakończenie to:
Hm, sama nie wiem, nie lubię zakończeń więc ciężko ocenić. Zawsze zakończenie psuje fakt, że bohaterka wybiera nie tego co trzeba. Ale niech będzie: Life - dlatego że wyboru nie było, ani złego ani dobrego ale po prostu zakończenie było dobre.

6. Moim ulubionym gatunkiem jest:
Romans ^^

7. Moimi ukochanymi dramami są:
You're Beautiful, Mei-chan no Shitsuji, My Girl


http://img854.imageshack.us/img854/2107/734ca2e7.jpg

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi