Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#16 2012-11-28 14:23:07

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: Hello~

Witaj w naszych skromnych progach- mam nadzieje, ze z pojawianiem sie takich userow jak ty, w koncu tutaj cos ruszy.
Czuj sie jak u siebie w domu, mam nadzieje, ze zostaniesz z nami na dluzej.

Jednym z twoich ulubionych zespolow jest MUCC? O, jak milo- masz wielkiego plusa u mnie, bo wiesz w takim raziem, czym jest dobra muzyka. Co cie w nich fascynuje?  Twoj ulubieniec, twoja ukochana piosenka? ( Zreszta zapraszam do tematu XD)
Jaki jest twoj stosunek do yaoi?
Lubisz dramy?

Hmmm, na razie chyba tylko tyle ;)


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 

#17 2012-11-28 18:04:03

Hikari

Gakusei

Zarejestrowany: 2012-11-23
Posty: 66
Punktów :   

Re: Hello~

Cześć, Monsun. :3
Wątek o MUCC niedługo odwiedzę. xD Nie mam ulubionego członka. ;x A piosenkę... ciężko mi wybrać. Za to pierwszą ulubioną, gdy dopiero poznawałam zespół, była Saishuu Ressha (o ile mnie pamięć nie myli).
Yaoi lubię. Jestem dopiero raczkująca w tym temacie, bo pomimo że słyszałam o tym dawno, to anime czy mangi zaczęłam oglądać dopiero miesiąc temu. ^^' Także nie znam prawie nic. A dramy czasem lubię obejrzeć, choć na koncie mam zaledwie kilka.

Karou napisał:

Skąd w ogóle pomysł na takie studia? Od razu miałaś na to pomysł? I skąd ta reakcja na wstęp do językoznawstwa? xD

No to jako osoba, która spędziła wiele nieprzespanych nocy na szukaniu Takui'owej dyskografii zapytam: jak w ogóle się o Nim dowiedziałaś? Ulubione piosenki? Album?
Ja osobiście teraz bardzo ubolewam na tym, że nigdzie nie mogę znaleźć Jego ostatniego albumu "Akogitakui -Kyoumei shin dou-" >_<, bo poza tym resztę przesłuchałam :3.

Może z tym przeniesiemy się do wątku u Takui'm? O ile takowy ma. xD (Masz całą dyskografię?! xD)

Och, nie lubię opowiadać o sobie. xD' Szczerze, to raczej skłaniałam się ku koreanistyce. XD Etnolingwistyka przyszła mi do głowy w ostatniej chwili. O kierunku dowiedziałam się gdzieś na początku III klasy liceum, bardzo mnie zaciekawiła (kultura i język w jednym~), ale później jakoś wyleciała mi z głowy przez tę koreanistykę. Wstęp do języko miałam może ze dwa razy od początku roku... wykładowca ciągle "choruje", więc to prawie jakbym go nie miała. ^^'

Ostatnio edytowany przez Hikari (2013-04-05 17:47:11)

Offline

 

#18 2012-11-28 23:10:51

 Karou

Ronin

6583285
Skąd: lubuskie
Zarejestrowany: 2012-05-23
Posty: 687
Punktów :   
WWW

Re: Hello~

Co do yaoi, to prawdopodobnie szybko Ci pójdzie z górki, chyba każda z nas wie coś o tym XDD.

Tak, mam całą (chociaż brakuje mi chyba jednego singla, na którym jest bodajże jedna piosenka, więc jakoś przeżyję), oczywiście w wersji "nienamacalnej", ale... tak :3.

Och, koreanistyka! Też ciekawy wybór, nawet jeżeli był w fazie projektowej :).
Szkoda trochę tego Wstępu do językoznawstwa :/
Też jestem pierwszoroczną studentką, tyle że prawa ;).

Tego pytania jeszcze nie było: z jakich okolic jesteś?


"[...] Watashi ni asuwa aru no [...]"
GACKT, "Mizerable"

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi