Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-05-04 14:40:38

 Sayuuki

Administrator

7851426
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 295
Punktów :   

Nasza klasa

nk.pl (dawniej nasza-klasa.pl) – polski serwis społecznościowy, którego pierwotnym celem było umożliwienie użytkownikom odnalezienie osób ze swoich szkolnych lat i odnowienie z nimi kontaktu.
Serwis nk.pl jest ósmą pod względem popularności stroną internetową w Polsce wg danych portalu Alexa. W czerwcu 2010 roku na portalu istniało około 14 milionów aktywnych kont użytkowników, jednakże 6% (840000) kont to konta fikcyjne.

Na NK.pl występują 4 rodzaje kont:
Konto Rzeczywiste
Konto Fikcyjne
Konto Oficjalne
Konto Sponsorowane

źródło: wikipedia

Posiadacie tam konto? Co myślicie o tym portalu.
Udzielacie się tam, bo chcecie mieć kontakt z innymi ludzmi, czy też dlatego, ze jest to modne?
Możecie podzielić się linkami.


http://img854.imageshack.us/img854/2107/734ca2e7.jpg

Offline

 

#2 2011-05-09 17:47:28

 zum-chan

Dorei

486081
Zarejestrowany: 2011-05-08
Posty: 13
Punktów :   

Re: Nasza klasa

Hm, mam tam konto lecz go już nie używam :D lepszy jest facebook! ^^ Na nk jest tyle reklam i innych badziew, że już nie chce mi działać na pc :D... Na profilowym sypią ci reklamami butów(nie wykluczam też innych przedmiotów) czy też kont fikcyjnych. Skrzynkę mam w opłakanym stanie :D... Setki reklam, zaproszeń i innych tego typu... :D Gry zerżnięte z facebooka...W każdym bądź razie Facebook, ruelz :D

Offline

 

#3 2011-06-04 18:29:52

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Re: Nasza klasa

Posiadam konto na "nk" jednak bardzo rzadko z niego korzystam. Przerzuciłem się na facebooka, gdyż jest o wiele lepszy. Nie posiada tylu zbędnych funkcji, większość znajomych go używa, a poza tym nie przesiaduje tam tyle "pokemonów".

Według mnie "nk" stara się upodobnić do "fb", jednak coś im to nie wychodzi. Wprowadzanie jakichś eurogąbek, które za uja nie zą nikomu potrzebne... Po prostu naciągają ludzi na kase, a głupie dzieci z tego korzystają. Ale kto co lubi.


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 

#4 2011-06-05 15:58:55

 nessi

Host

15934848
Skąd: Sochaczew
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 476
Punktów :   

Re: Nasza klasa

Kiedyś często wchodziłam na nk, teraz robię to tylko by nakarmić moje rybki (bo gier z fb jakoś nie ogarniam xD) , albo gdy znajoma mi każe sprawdzić czyjeś nowe zdjęcie. A te eurogąbki to naprawdę tylko sposób na naciąganie dzieci, dlatego wstyd mi za moją siostrę, która kupiła je żeby powiększyć swoje akwarium x_x

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi