Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-05-04 16:24:23

 Sayuuki

Administrator

7851426
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 295
Punktów :   

Bajki

Bajeczki to chyba każdy z nas oglądał.
Było ich tyle, że pewno połowy się nie pamięta, ale Wy, jakie zapamiętaliście i najbardziej lubiliście?
A za jakimi nie przepadaliście?
I jeszcze jaką bajkową postacie uwielbialiście, jako małe dziecko i może czasami się nawet z nimi utożsamialiście?


http://img854.imageshack.us/img854/2107/734ca2e7.jpg

Offline

 

#2 2011-05-26 21:06:35

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Re: Bajki

Dobry temat, dobry. Jednak moja wypowiedź będzie krótka, gdyż nie mam weny. xD

Baaajek z dzieciństwa zapamiętałem sporo [najlepsze były te starsze] - Reksio, Zaczarowany ołówek, Wilk I Zając, Krecik, Bolek i Lolek, Jacek i Agatka, Miś Uszatek, Pszczółka Maja, Rumcajs, Gumisie, Smerfy, Kot Leopard, Kulfon, Myszka Miki, Kaczor Donald, Królik Bugs, Brygada RR, Struś Pędziwiatr, Scooby Doo, Żółwie Ninja, Tom & Jerry, Pokemony, Krowa i Kurczak, Jam Łasica, Flinstonowie, Jetsonowie, Miś Yogi, Rodzina Addamsów, Dexter, Odlotowe wyściki, Atomówki, Dłupi i głupszy, Maska, Ed Edd i Eddy, Chojrak, Bliźniaki Cramp i wiele innych~~ Dosyć! xD

Najbardziej lubiłem te Disneyowskie, czyli Miszka Miki, Kaczor Donald, Sknerus itd. Pamiętam jak kupowałem zawsze "Kaczory Donaldy" i "Giganty". Do tej pory mam tego od groma w szafce. Ahh te dzieciństwo.

Co do tych nielubianych.. Te takie plastelinowe, jak Listonosz Pat, Dzwoneczek, Bob Budowniczy itd. Brrr.. To było zło. >D


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 

#3 2011-05-28 00:16:58

 Sayuuki

Administrator

7851426
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 295
Punktów :   

Re: Bajki

Też mam kilka Gigantów xD

Ja właśnie takich dużo starszych nie lubię, głównie dlatego, że były ubogie w dialogi xD czyli nie przepadałam za Reksiem, Zaczarowanym Ołówkiem, Bolkiem i Lolkiem itp
Ale Smerfy i Muminki uwielbiam, czasami jak przerzucam kanały i trafiam na Smerfy to oglądam z sentymentu ^^
Muminki uwielbiam za klimacik, Włóczykija i Małą Mi. Lubię też Franklina, też czasami oglądam do tej pory :3
Miło wspominam Laboratorium Dextera, Pinky i Mózg.

A bajek które nie lubię to te nowsze np świnka peppa i te w stylu nadjeżdża noddy i ogólnie bajki które traktują dziecko jak idiotę i mówią rzeczy totalnie oczywiste np Miś w Dużym Niebieskim Domu. Czego jeszcze nie lubię...hm, nigdy nie lubiłam Toma & Jerry'ego, Strusia Pędziwiatra i Kojota, bajki składające się na samych pościgach strasznie mnie nudziły xD


http://img854.imageshack.us/img854/2107/734ca2e7.jpg

Offline

 

#4 2011-06-12 18:42:32

 xTakix

Dorei

9351242
Zarejestrowany: 2011-06-10
Posty: 24
Punktów :   

Re: Bajki

Dobra to teraz moja pora na wypowiedzenie się i na wymiane co lubiłam *-*
Jak sobie przypominam to mi się banan na twarzy robi ^^
Więc tak.. na pewno Reksio<3, uwielbiałam, Bolek i Lolek, Miś Uszatek, Zaczarowany ołówek, Pszczółka Maja, Smerfy, Gumisie, Muminki, Myszka Miki, Kaczor Donald!
A Giganty też zbierałam XD I pewnie jakbym poszperała to jeszcze bym je znalazła XD
Dobra lecimy dalej.. Flinstonowie, Scooby Doo,Tom i Jerry,  Zwariowane Melodie, Animaniacy;  Jetsonowie;  Kocia Ferajna; Miś Yogi; Musze opowieści; Nowe przygody Kapitana Planety; Richie Rich; Rodzina Addamsów; Szczenięce lata Toma i Jerry’ego; Żukosoczek ( tego zawsze się bałam oglądać xD);  Johnny Bravo; Krowa i Kurczak; Atomówki; Lochy i smoki, Trzy małe Duszki , Laboratorium Dextera;  Głupi i głupszy; Maska, Ed, Edd i Eddy, Chojrak – tchórzliwy pies (Uwielbiałam wręcz! <3), X-men i X-Men: Ewolucja <3 ,Samuraj Jack (zawsze chciałam by on w końcu się przeniósł xD) ,Młodzi Tytani . Kleszcz (Łychaaaaa!)
Moto Myszy i Teknoman <3! kochałam :3 dobra.. moze wystarczy tego.. bo można by było wymieniać i wymieniać XD
Ale kurcze było jeszcze coś.. lubiłam to oglądać < myśli> kurcze to było coś podobne do "Archiwum X" XD może ktoś oglądał ?XD

Nie lubiłam natomiast oglądać Mroczne przygody Billy’ego i Mandy, Owcy w wielkim Mieście, i pewnie jeszcze coś tam by się znalazło :p

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi