Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-05-06 16:31:38

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Pierwsze spotkanie z mangą

Jak, kiedy i z jaką mangą mieliście pirwszy raz styczność? Co przykuło w niej Waszą uwagę, a co odrzuciło? Wspominacie tę sytuację z sentymentem, czy jednak wolicie się nie przyznawać? ;>


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 

#2 2011-05-08 23:15:45

 Stini

Dorei

846419
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-08
Posty: 19
Punktów :   

Re: Pierwsze spotkanie z mangą

hmm... pierwsze spotkanie z mangą ? było jakieś 2 alta temu za sprawą mojego kumpla xD
a był to bleach :D bo nie chciało mi się czekać na dalsze epy więc sięgnąłem po mange i tak się zaczęło xDD
no a potem doszły inne mangi takie jak Naruto czy Fairy tail
no i jest do tego sentyment bo poznałem dzięki temu wilu zarąbistych ludzi, nie Adi ? xD


http://i53.tinypic.com/4htmbc.jpg

Offline

 

#3 2011-05-09 17:04:36

akira

Dorei

12174842
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 24
Punktów :   

Re: Pierwsze spotkanie z mangą

Pierwszą mangą którą przeczytałam byl Naruto jakies 4 lata temu i bardzo mnie to całe czytanie wciagneło

Mile wspominam mój początek z mangą ale czasami lepiej sie nie przyznawac bo nie wszyscy potrafia to zrozumieć:onion06:

Offline

 

#4 2011-05-09 17:46:13

nanaka

kpop'owa cinderella

Skąd: dupa szatana
Zarejestrowany: 2011-05-04
Posty: 116
Punktów :   

Re: Pierwsze spotkanie z mangą

pierwsza manga jaka mialam w rekach i czytalam byl death note.bylo to 4 lata temu. ahh pamietne czasy od tej pory sie wciagnelam i zaczelam je kolekcjonowac. nie lubie czytac skanlacji, choc niestety czesto jestem do tego zmuszona .


http://img.photobucket.com/albums/0803/janelane/ZaiZai/ReiOMG00.jpg

Offline

 

#5 2011-05-10 18:34:49

 Karda

Dachinko

12605138
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 162
Punktów :   

Re: Pierwsze spotkanie z mangą

Ja raczej ograniczam się do skanlacji lub wypożyczam mangę w bibliotece.
Moja pierwsza styczności właśnie była ze skanlacjami. Oglądnęłam wtedy anime Skip Beat i nie wiedziałam co będzie dalej, więc ściągnęłam sobie mangę od Akai no Ringo Na początku trochę mi się nie podobała, ale później co raz bardziej zaczęłam ją lubić itd. i teraz historia kończy się na tym, że głównie czytam tylko mangę, a anime już raczej nie oglądam.


http://25.media.tumblr.com/tumblr_lm8njraxY51qjmmvpo1_500.gif

Offline

 

#6 2011-05-14 20:46:49

 4b1

Gakusei

Skąd: Szafa ;3
Zarejestrowany: 2011-05-14
Posty: 79
Punktów :   
WWW

Re: Pierwsze spotkanie z mangą

Moją pierwszą mangą był któryś tom DN Angel. Pamiętam, że przykuła moją uwagę okładka i postanowiłam sobie kupić. Manga była mała i spokojnie mogłam ją ze sobą zabrać wszędzie. Od tamtego czasu chciałam kupić więcej tomów tej mangi i potem poszło jakoś dalej, zaczęłam zbierać też inne ^^ Kupiłam ją w empiku, którego teraz nie ma, więc jest mały sentyment.


http://img708.imageshack.us/img708/5461/hellomegs.gifRemember, I'm always in your wardrobe... with my Mukuro-sama <3 http://img188.imageshack.us/img188/1685/mukuroneko.gif

Offline

 

#7 2011-05-15 19:56:18

Magic

Gakusei

Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 69
Punktów :   

Re: Pierwsze spotkanie z mangą

Hymm... Pierwszy raz miałam styczność z mangą jakieś cztery lata temu. Szybko potrzebowałam zmienić hobby i tak się złożyło, że kilka osób w mojej nowej klasie czytało "te dziwne komiksy czytane od tyłu". Poprosiłam koleżankę, która je przynosiła by pożyczyła mi pierwszy tom. To był Fullmetal Alchemist. Na początku wcale mnie to nie wciągnęło, miałam problem z nauczeniem się czytania mangi i w ogóle. Jednak szybko zrozumiałam, że to jest coś świetnego i wyjątkowego i tak wkroczyłam w ten orientalny świat^ ^

Offline

 

#8 2011-05-17 21:40:25

 Tsaminade

Dachinko

18280387
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 115
Punktów :   

Re: Pierwsze spotkanie z mangą

akira napisał:

Pierwszą mangą którą przeczytałam byl Naruto jakies 4 lata temu

nanaka napisał:

pierwsza manga jaka mialam w rekach i czytalam byl death note.bylo to 4 lata temu.

Magic napisał:

Pierwszy raz miałam styczność z mangą jakieś cztery lata temu.

Rok 2007 rokiem poznawania mangi! Ha ha! XD

Ja pierwszy raz mangę miałam w rękach w wieku 5 lat. Kuzyn przywiózł jakieś mangi z Japonii, a ja, jako że byłam cholernie ciekawska, musiałam zobaczyć co to. Tylko był mały problem - były po japońsku. -.-' Trochę mi czytał i tłumaczył, ale wydało mi się dziwne i olałam. Po kilku latach doceniłam świetność mang i zaczęłam czytań w necie, a potem kupować tomiki polskich wydawnictw.


http://img714.imageshack.us/img714/1939/snowchibicopy.png

Offline

 

#9 2011-05-26 21:54:10

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Re: Pierwsze spotkanie z mangą

Nie mogę teraz dokładnie określić, kiedy pierwszy raz miałem styczność z mangą. Na pewno było to za czasów jak jeszcze Jetix miał 53-54 epki Naruto z dubbingiem xD

To tak.. Zacząłem oglądać Naruto na Jetixie. Gdy byłem ciekaw, co będzie dalej to przerzuciłem się na stronę wbijam. Wtedy dowiedziałem się, że anime jest na podstawie mangi [która jest oczywiście dalej z historią]. Poszperałem, poszperałem i trafiłem na Naruto na m-lib. Ot co, cała moja historia. >D

Jeśli chodzi o pierwszy mój tomik mangi to był to Exaxxion. Trafiłem na niego w empiku. >D


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 

#10 2011-06-18 11:43:48

 paranoidalna

Gakusei

10884246
Call me!
Skąd: Candy Mountain
Zarejestrowany: 2011-05-22
Posty: 80
Punktów :   

Re: Pierwsze spotkanie z mangą

Pierwszą mangą jaką kupiłam było Paradise kiss. Poszłam po prezent dla koleżanki, zobaczyłam tą mangę i kupiłam jej. Po kilku dniach wróciłam i dorwałam jeszcze jeden tomik, tym razem dla siebie ^ Później było Naruto. Oh my aż wstyd się przyznać, że mam 7 tomów, które kupiłam jako dziecko w szale na Naruto ze sto lat temu o.o Zaczęłam regularniej odwiedzać empik, przeglądałam sobie sklepy internetowe i tak moja kolekcja wzbogaca się o inne mangi :3

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi