Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-05-06 16:33:06

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Manga - za i przeciw?

Manga - za i przeciw - uzasadnij swoje stanowisko. Oczywiście rozprawki nie musicie mi tutaj pisać, wystarczy, że po prostu powiecie, co Wam się w mandze podoba, a co nie. ^^

Czytujecie, wolicie anime na podstawie mangi, jak to z Wami jest?


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 

#2 2011-06-18 11:35:11

 paranoidalna

Gakusei

10884246
Call me!
Skąd: Candy Mountain
Zarejestrowany: 2011-05-22
Posty: 80
Punktów :   

Re: Manga - za i przeciw?

Manga jest niezastąpiona do szkoły. Można wziąć sobie tomik i czytać na lekcjach. Chociaż jest ten minus, że mało tytułów u nas jest wydanych, ale zawsze można wydrukować. Najbardziej (może nie najbardziej, ale jest cudowny *w*) podoba mi się zapach XD jak kupuję sobie nową to zawsze muszę powąchać zanim zacznę czytać xD Co do czytania online nie lubię, ale trzeba. Nie jest to to samo co trzymać tomik w łapkach i przekładać sobie samemu kartki ~ Czasem jak mnie najdzie na czytanie to siedzę godzinami zapominając o anime. Ogółem to oprócz małego wyboru tytułów, można wspomnieć o tasiemcowatych animcach na podstawie mangi z milionem fillerów, ale to już inna bajka ~

Offline

 

#3 2011-06-24 12:32:51

 Tsaminade

Dachinko

18280387
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 115
Punktów :   

Re: Manga - za i przeciw?

Więcej czasu chyba spędzam przy oglądaniu anime, niż czytaniu mangi, ale manga sprawia mi więcej radości. A jeszcze bardziej, jak mam tomik, a nie czytanie online. Oczywiście jesteśmy na to skazani, bo, jak już wyżej było wspomniane, nie za dużo mang jest wydane w Polsce. Ale poczekajmy jeszcze kilka lat! Wydawnictwa się rozrosną! Cieszyłabym się, jakby powstały także nowe. :3
A na razie musimy poczekać i się zadowalać większą częścią mang w formie online. -.-'


paranoidalna napisał:

Manga jest niezastąpiona do szkoły. Można wziąć sobie tomik i czytać na lekcjach.

paranoidalna napisał:

Najbardziej (może nie najbardziej, ale jest cudowny *w*) podoba mi się zapach XD jak kupuję sobie nową to zawsze muszę powąchać zanim zacznę czytać xD

Skądś to znam... :p Kiedyś nie lubiłam, a wręcz unikałam tego zapachu (prosiłam brata, żeby mi najpierw go wywietrzył XD (wiem, wiem, jestem dziwna :p)), to teraz wącham, ile wlezie. XD


http://img714.imageshack.us/img714/1939/snowchibicopy.png

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi