Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-05-26 20:42:34

 Kazu

Gakusei

Skąd: Ryjewo :)
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 52
Punktów :   

Sny i ich znaczenie

Ostatnio śniło mi się pare dziwnych rzeczy i zaczęłam rozmyślać nad stworzeniem takiego wątku na forum...
Zmotywowana przez wasze rozmowy, zdecydowałam się coś tu napisać xD

Zapamiętałam dwa sny:
1. Przeprowadzka na wariackich papierach. Wracam do domu i dostaję od rodziców małą torbę. Nie wiedziałąm o co chodzi, a oni powiedzieli mi "Spakuj wszystkie swoje rzeczy, bo się przeprowadzamy."
Poszłam zrezygnowana do swojego pokoju i zaczęłam się zastanawiać jak ten cały bajzel zmieścić w tak małą torbę. Następnie do pokoju wszedł ojciec i mówił coś o meblach, że je zostawimy bo w moim przyszłym pokoju się nie zmieszczą... Więcej nie pamiętam ale cały sen wydawał mi się bardzo rzeczywisty.  W szkolnej bibliotece znalazłam sennik i przeprowadzka podobno oznacza poznanie kogoś nowego XD
2. Byłam w ciąży... nie wiem z kim i jak, po prostu nagle mam wielki brzuch i myślę, że przydałoby się w końcu powiedzieć mamie bo niedługo poród i, i tak się dowie. Nagle w moim domu zaczęły się pojawiać moje znajome, które też były w ciąży... Podobno oznacza to spełnienie marzeń i planów.

A wam co się ostatnio śniło? Było to coś zabawnego, smutnego czy może koszmar?
Wierzycie w ukryte przesłanie snów ? Jeżeli tak to co oznaczały według sennika wasze sny ?

Uwaga! W różnych sennikach, niektóre sny mogą mieć inne znaczenie :)


"I ochrzcili mnie Chociaż ponoć głośno protestowałem Teraz gdy głośno protestować chcę Chcą okładać mnie pałami
I zabraniają Ust całować płci tej samej A sami dają mi karabin i każą strzelać Do ludzi innej wiary..."  ~Happysad

"Do pracy Nie mogę puścić Cię nie nie Tam tyle kobiet Każda w myślach gwałci Cię" ~Hey

cytaty które mi się spodobały podczas ostatniego koncertu :P

Offline

 

#2 2011-05-26 20:54:34

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: Sny i ich znaczenie

Dzisiaj snil mi sie koszmar XD Bylam na koncercie jrockowym, odwracam sie, a tu user z naszego forum. Nie mialam pojecia, ze on tam tez byl. No i nagle zaczelismy sie ze soba calowac, co sprawilo, ze obudzilam sie z wielkim WTF wypisanym na mojej twarzy.


Wedlug sennika:
Pocałunek może oznaczać tęsknotę do czułej miłości albo ogólnie sympatię do kogoś.
Sen o całowaniu się jest bardziej związany z odżywianiem się niż z seksualizmem.

Wniosek: Juz nigdy wiecej nie ide spac glodna.^^


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 

#3 2011-05-26 21:08:38

 tomika

Dansetsu

4492930
Call me!
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5234
Punktów :   

Re: Sny i ich znaczenie

Też miałam dziś dziwny sen związany z resztą z tym samym userem naszego forum co u Monsun. Staliśmy przed CSG (gdzie Miv miał koncert) na jakiś inny koncert jrockowy i nie wiadomo czemu ochrona wpuściła nas wcześniej. Poszliśmy na Meet&Greed z zespołem a potem graliśmy jako ich support (ciesze się że nie pamiętam kto był wokalistą).

W ogóle być na koncercie to znaczy że poznam jakiegoś sławnego artystę, nie rozumiem czemu w senniku nie ma grać koncert no ale trudno.


[center

Offline

 

#4 2011-05-28 11:18:43

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: Sny i ich znaczenie

Miałam dzisiaj dziwny sen.
Znalazłam się niespodziewanie na soundcheck alice nine. Stałam sobie zaraz przy scenie, patrząc na to, jak chłopakom kompletnie nic nie wychodzi. Jakimś cudem stalam na przeciwko Shou, ale pewnie dlatego, ze obok niego był chichoczący jak panienka Hiroto, który cały czas wszystko psuł, wybuchając śmiechem. Tora ubrany w niebieska koszyle był po prawej stronie sceny, wkurzał się na Wiewiórę, paląc papierosa za papierosem. Saga po lewej klął na czym swiat stoi, widać było, że miał ochotę zabić Hiroto. Cały czas powtarzał, że on w takich warunkach nie może pracować.

Zmiana scenerii:
Wracam po tej próbie do domu, a tu moja siostra już od progu informuje mnie, że była we Francji i kupiła mi Murzyna na własność i mogę go sobie zabrać do Niemiec. No to ja zaczęłam męczyć tego biednego faceta, ubierając go niczym Kena, w różne ciuchy...


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 

#5 2011-05-28 20:52:42

 Kazu

Gakusei

Skąd: Ryjewo :)
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 52
Punktów :   

Re: Sny i ich znaczenie

Zabójcze masz sny Monsun xD


"I ochrzcili mnie Chociaż ponoć głośno protestowałem Teraz gdy głośno protestować chcę Chcą okładać mnie pałami
I zabraniają Ust całować płci tej samej A sami dają mi karabin i każą strzelać Do ludzi innej wiary..."  ~Happysad

"Do pracy Nie mogę puścić Cię nie nie Tam tyle kobiet Każda w myślach gwałci Cię" ~Hey

cytaty które mi się spodobały podczas ostatniego koncertu :P

Offline

 

#6 2011-05-30 10:25:08

Yogurcik

Dachinko

15614112
Zarejestrowany: 2011-05-11
Posty: 118
Punktów :   

Re: Sny i ich znaczenie

Miałam ten sen przedwczoraj. Chyba ja, byłam dyrektorem jakiejś ogromnej szkoły. Pokazała mi się ogromna sala gimnatyczna [która wyglądała jak z jakiejś akademii wojskowej x.x] a tam masa j-rockowców [głównie mój harem xD], ustawieni byli w rzędach, równiutko od linijki. Tylko na środku był wolny kwadrat, a w nim stał Mao i Tatsuro. Tatsu żuł bułe i nagle takie : muahahaaha, jak karypel. Cała sala się zaczęła śmiać, a ja razem z nimi i.... przez mój śmiech się obudziłam, bo się brechtałam w realu =3=. I nie wiem co było dalej xD


http://30.media.tumblr.com/tumblr_lbp6mcqc101qzmuclo1_250.gif

Offline

 

#7 2011-07-09 16:45:03

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: Sny i ich znaczenie

Snilo mi sie dzisiaj, ze bylam z moja kolezanka na spacerze- a moze to byla moja siostra, nie jestem pewna. I nagle ni z tego, ni z owego pojawilo sie tornado. Znalazlysmy sie w srodku traby powietrznej i tak wirowalysmy sobie pod chmurami- niczym na karuzeli.


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 

#8 2011-07-10 15:18:33

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Re: Sny i ich znaczenie

Ja to miałem dziwny sen wczoraj O_O Poszedłem do znajomego na popijawe [było nas trzech]. W pewnym momencie przyszły jakieś 3 starsze kobiety. To jak zonk O_O Jednak przez okno zobaczyłem fajne dziewczyny, to je zaprosiliśmy, a tamte wyrzuciliśmy xD Po upojnej nocy biegłem za jedną z dziewczyn by dać jej swój numer telefonu xDDD
Jakoś nie widzę w tym ukrytego przesłania ._.


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 

#9 2011-07-10 15:21:50

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: Sny i ich znaczenie

Snilo mi sie, ze w moim domu starcow byl jakis morderca i zabijal ludzi. Pokroil jakas babke( zmarla w realu tydzien temu) i schowal jej cialo do reklamowki. Moim zadaniem bylo wysprzatanie tego pokoju, gdzie podloga byla zalana krwia i zlozenie z pozostalych czesci ciala.
Cale pomieszczenie smierdzialo kurczakiem...
Ech, az sie obudzilam.


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi