Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-05-14 01:58:25

gcr

Dorei

Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 5
Punktów :   

Nazwa wątku

Dobry wieczór Paniom/Panom

Gaciur, miło mi. Zasadniczo nie planowałam czegokolwiek tutaj pisać, ale z braku laku tak wyszło. Nie interesuje sie dżejrokiem, kapopem, mangą, anime, suszi ani nawet Toyotami niespecjalnie.  Włócze sie za doktor Monsunem po jej forach (fajne są...), staty nabijam i robie burdel, ale zaproszenie dostałam, więc oto jestem. Od czasu do czasu jakiegoś posta napiszę, prawdopodobnie będzie to pytanie w stylu: "na tym zdjęciu to kobieta czy mężczyzna jest? bo bym to wyrucha***".  A, no i jak czytam urywki z szatboksa, to nie wiem czy te słówka oznaczają wokalistów, zespoły, jedzenie czy marki papierosów, więc prosze o wyrozumiałość -,-

Ale aczkolwiek zaliczyłam w życiu jedną drame (coś od lejdi,  Oh My Lady na 80%, głowy sobie uciąć nie dam), znam kilka nazw czegośtam i cośtam. Niedawno nawet obejrzałam trzy pierwsze odcinki Death Note i sie zakochałam, ale czasu zabrakło na resztę.

Da, już wystarczy, bo sie pogrążam swoją własną zajebistością. Wielkie litery i polskie znaki to tylko na poczet pozytywnego pierwszego wrażenia, nie ma sie co przyzwyczajać. Witam :D

Offline

 

#2 2011-05-14 02:08:46

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Re: Nazwa wątku

Cześć. Normalnie już Cię lubię za tą totalną bezinteresowność. Walisz prosto z mostu, a nie się szczypiesz. Chyba, że to też było na poczet pierwszego wrażenia...
A do tego nie jesteś samolubna. Witam w klubie zajebistych. ;]

Pytać Cię nie będę, nie chcę Ci zawracać głowy zbędnymi sprawami. >D

W ogóle dziwie się, że masz psyche tak podróżować za Monsun. ;D


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 

#3 2011-05-14 02:10:51

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: Nazwa wątku

Aaaaaaaaaa^^ Plebs atakuje*chowa sie* Znow bede musiala kolejna osobe uczyc wszystkiego od poczatku, ze sushi je sie paleczkami, a nie nozem i widelcem^^ albo lyzka^^

Nie no dobra, zarty na bok.
Ciesze sie, ze tu  trafilas, bo znamy sie tez juz kope lat XD I faktycznie wloczysz sie za mna, ale masz plusa- tutaj cie nikt nie zna^^
Pytaj, pytaj, wazne, ze Gackta juz znasz, no i Uruhe^^ Reszta przyjdzie z czasem^^ Zastanawia mnie, skad ty znasz w ogole Dir en Grey^^ To juz jakies podstawy^^

Oh, Death Note- nie spodziewalam sie, musialas byc juz po kilku piwach, zeby zabrac sie za to anime XD Swoja droga uwielbiam je.

No i pytanie- wolisz L czy Kire? XD


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 

#4 2011-05-14 02:34:21

gcr

Dorei

Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: Nazwa wątku

to nie ja mam psyche, żeby za doktor podróżować, tylko ona stalowe nerwy, coby mnie zapraszać...

ej, a death note to nie z nadmiaru piwa, tylko wolnego czasu.

Monsun napisał:

No i pytanie- wolisz L czy Kire? XD

L w sensie el w sensie Elle, babska gazeta? a kira to nawet sie nie zaczynam domyślać  co znaczy, pewnie coś perwersyjnego

Offline

 

#5 2011-05-14 02:38:33

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Re: Nazwa wątku

Coś wiem na ten temat... Sam się dziwie, że jeszcze ze mną wytrzymuje xD

Perwersyjnego, hah. Fakt, kojarzy mi się to z panną lekkich obyczajów.


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 

#6 2011-05-14 02:40:29

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: Nazwa wątku

Taaaak, wiec zaczynamy edukowanie Gaciura^^

Mowilas, ze Death Note zaczelas^^
Wiec ci dwaj sa z tego anime^^

Kira to ten niedobry, co zabija ludzi, wpisujac ich nazwiska do notesu
L to ten policjant, zazerajacy sie slodyczami^^

Kojarzysz?^^ To ktorego wolisz?^^ Musze wiedziec, po czyjej stronie jestes^^


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 

#7 2011-05-14 02:46:22

gcr

Dorei

Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: Nazwa wątku

a to oni nie będą na końcu współżyć seksualnie? eee, policjant lepsiejszy. ma mundur i władze.

Offline

 

#8 2011-05-14 02:56:40

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Re: Nazwa wątku

SPOILER

Ogólnie z czasem historia zacznie nabierać wątku yaoi. Ich finałowe współżycie, że tak to nazwę zakończy się śmiercią jednego z bohaterów. To był typowy hardcore z elementami sado&maso.


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 

#9 2011-05-14 03:11:20

gcr

Dorei

Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 5
Punktów :   

Re: Nazwa wątku

spoiler! dajcie mu ktoś bana

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi