Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-05-30 20:25:18

 Maou

Dorei

6595459
Zarejestrowany: 2011-05-30
Posty: 13
Punktów :   

Nyaaa~`

Konbanwa Daikirai!! Zacznę od tego dlaczego się tu zarejestrowałam^^ Muszę przyznać się, że ostatnio zaniedbałam swoja ukochaną Azję; kulturę ulubione zespoły.Przybyłam tu aby podgonić się w wydarzeniach,które ominęłam, a Wy mi w tym pomożecie(=^-^=).
Niestety dzisiaj jestem dość zmęczona, aby się rozpisywać więc chętnie będę odpowiadała na Wasze pytania, dotyczące mej osoby.
Nie zaszkodzi jakbyście też mi powiedzieli, co wy lubicie-podziwiacie.Wtedy będę wiedziała do kogo  mogę kierować pytania na temat moich ulubieńców;33
Hajimemashite dozo yoroshiku (^.^)

Offline

 

#2 2011-05-30 20:39:21

 nessi

Host

15934848
Skąd: Sochaczew
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 476
Punktów :   

Re: Nyaaa~`

Witamy cię Maou! *hug*

No to ja mam pytania ^^
1. Imię
2. Ulubione zespoły
3. Stosunek do yaoi

Jeśli o mnie chodzi to możesz do mnie wbijać ze wszystkimi pytaniami dotyczącym the GazettE, Dir En Grey i Miyaviego. To moja święta trójca ^^

Offline

 

#3 2011-05-30 21:03:15

 Maou

Dorei

6595459
Zarejestrowany: 2011-05-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: Nyaaa~`

Waa, zaczytałam się na waszym forum.Przeglądam każdy wątek i na każdy mogę się wypowiedzieć.Nareszcie znalazłam "Ziemię obiecaną"-Raj ,po prostu.
Na jakim to byłam forum, nie było tyle fajnych, konkretnych tematów.;3
1.Marlena
2.Dużo ich, ale najbardziej jestem fanką Arashi^^ Ubóstwiam także The GazettE, Dir En Grey, Miyaviego;D, Girugamesh, x-japan, mucc, Gackt, Kat-Tun,
Big-Bang,Super Junior, AKB48, i wiele innych.Kocham także indywidualnych wykonawców min.Kokia, diggy-mo, kana nishino, Park Jung Min ;]
3.Obojętny,Kilka razy oglądałam anime z tego gatunku...i nie wywarło na mnie dużego wrażenia;]

O skoro Mijavi.. to może uczestniczyłaś w koncercie..w maju;>

Offline

 

#4 2011-05-30 21:11:37

 nessi

Host

15934848
Skąd: Sochaczew
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 476
Punktów :   

Re: Nyaaa~`

Strasznie się cieszę, że ci się tu podoba. Mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej. Zapraszam do spamowania w twoich ulubionych zespołach ^^
Bardzo mi miło, że lubisz the GazettE, Dir En Grey i Miyaviego xD. Znam Arashi ale jakoś częściej słucham NEWS ^^
Oczywiście, że uczestniczyłam! A ty? ;3

Ostatnio edytowany przez nessi (2011-05-30 21:13:53)

Offline

 

#5 2011-05-30 21:22:11

 Maou

Dorei

6595459
Zarejestrowany: 2011-05-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: Nyaaa~`

hehe, niedługo będę spamować w każdym wątku.Tematy są tu bardzo ciekawe.Mam nadzieje ,że zostanę dłużej; jak coś będę rezygnować z innych stron na rzecz tego forum;] Lubię NEWS-ów,jeszcze spoooro przed nimi, ale są kaaawai~`
Co do koncertu, bardzo Ci zazdroszczę.Wybierałam się na jego koncert,a tu trach! pewien wyjazd, do Zakopanego trafił mi się;w takim terminie gdzie był Mijavi w Polsce;( Dwa różne kierunki na mapie.Musiałam zrezygnować, mam nadzieje,że niedługo znów przyleci, a wtedy się zjawię.
I jakie wrażenia z koncertu;>

Offline

 

#6 2011-05-30 21:34:40

nanaka

kpop'owa cinderella

Skąd: dupa szatana
Zarejestrowany: 2011-05-04
Posty: 116
Punktów :   

Re: Nyaaa~`

ohayou~
widze ze giru, diru,suju, bb, xjapan , mucc i news sluchasz i park jung mina za to mega plus,cieszesie,ze pojawil sie wreszcie ktos kto kpopu slucha nie bd sie czuc osamotniona xd

co do pytan to:
jedziesz na diru w sierpniu ?
masz ulubienca z suju? z bb?


ja pamietam jak szalalam za arashi po obejzeniu hana kimi xdd teraz juz nie slucham choc kaze no mukou se uwielbiam do dzis xdd a no i shi z nino ;333


http://img.photobucket.com/albums/0803/janelane/ZaiZai/ReiOMG00.jpg

Offline

 

#7 2011-05-30 21:49:09

 nessi

Host

15934848
Skąd: Sochaczew
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 476
Punktów :   

Re: Nyaaa~`

Wrażenia z koncertu takie sobie, gdyż głowa Miyaviego przemykała mi tylko raz na jakiś czas przed oczami, gdyż przez moje kochane 1,57cm wzrostu nic nie widziałam. Ugh... strasznie byłam przez to wkurzona. No ale odbiję sobie gdy wróci do Polski, wtedy już na pewno postaram się stać w pierwszym rzędzie ^^
A byłaś już na jakimś koncercie j-rockowym?

Offline

 

#8 2011-05-31 18:56:15

 Maou

Dorei

6595459
Zarejestrowany: 2011-05-30
Posty: 13
Punktów :   

Re: Nyaaa~`

Ohayou~` nanaka;33
Hai, słucham k-pop, i jestem z tego dumna.Smuci mnie tylko to to że w niektórych nutach można usłyszeć namiastkę amerykańskiego popu^-^''
Ale tak czy siak faajny jest.Czesto oglądam program "Pop in Seulu"więc jestem w miarę na bieżąco z infem;]
Chciałam jechać z koleżanką na ten koncert.Ale znów nie mam czasu, urodzinki itp, muszę wyprawić imprę dla znajomych.
Ulubieńca z suju nie mam.Każdy jest  kaaawai~`=^-^=a z BB..hmm...urzeka minie sytyl G-Dragona, co do barwy głosu i ciałka^^ to TaeYang.
mrrr~` kocham Arashi, Ich koncertu nigdy bym nie  przegapiła, za wszelką ceną bym na niego pojechałam...no cóż...na dzień dzisiejszy zostało mi tylko pomarzyć.

Nessi, nie martw się,Jestem od ciebie o 3 cm wyższa i też bym nic nie zobaczyła;]
Co do koncerów, chciałam , ale cały czas mi nic nie wypala.Uczestnictwo na jakimkolwiek koncercie jest dla mnie trudne,Tym bardziej że mieszkam na wiosce, gdzie do każdego dużego miasta mam za daleko^-^''. Liczę sie z tym, że jak dostanę sie na wymarzone studia, wtedy będę miałą większe szanse bawić sie na j-rockowych koncertach.

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi