Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-05-29 21:57:51

 nessi

Host

15934848
Skąd: Sochaczew
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 476
Punktów :   

Naruto

http://img4.imageshack.us/img4/1950/narutoteam25.jpg



Opis:
Dwanaście lat przed wydarzeniami, na których koncentruje się seria, lis demon o dziewięciu ogonach zaatakował wioskę Konoha. Był potężnym demonem. Pojedyncze machnięcie jednego z jego dziewięciu ogonów było w stanie stworzyć tsunami lub zniszczyć górę. Atak spowodował chaos i śmierć wielu ludzi. Sytuację opanował Czwarty Hokage, który pokonał Kyūbiego(jap. Dziewięcioogoniastego), poświęcając swoje własne życie i oddając duszę Bogu Śmierci, aby zapieczętować demona wewnątrz nowo narodzonego dziecka – własnego syna, którym jest Naruto Uzumaki. Czwarty Hokage po zapieczętowaniu Lisiego Demona został uznany za bohatera.

Zasada ustanowiona przez Trzeciego Hokage zabroniła mieszkańcom osady opowiadać o tamtym zdarzeniu komukolwiek. Naruto dorastał w samotności, bez przyjaciół, rodziny. Szukał uznania i uwagi w jedyny sposób, jaki znał – poprzez dowcipy i rozrabianie.

Anime utrzymuje równowagę pomiędzy dramatem, a komedią, dodając do tego mnóstwo akcji. Seria śledzi dojrzewanie i rozwijanie umiejętności Naruto i jego przyjaciół, akcentując ich wzajemne interakcje i wpływ przeszłości na ich osobowości. Naruto odnajduje przyjaciół w Sasuke Uchiha i Sakurze Haruno, dwojgu młodych ninja, którzy razem z nim zostali wybrani, by utworzyć trzyosobową drużynę pod dowództwem doświadczonego nauczyciela Kakashiego Hatake. Naruto zdobywa przyjaźń dziewięciu innych geninów z jego byłej klasy, których spotka ponownie w czasie egzaminu na chūnina. Bohaterowie rozwiną nowe umiejętności, poznają lepiej siebie i innych mieszkańców osady oraz przeżyją własne przygody.
źródło: wikipedia

Odcinki: 220

Gatunki: Przygodowe, Sztuki walki

Rok wydania: 2002

Ostatnio edytowany przez nessi (2011-05-31 19:33:14)

Offline

 

#2 2011-05-30 20:46:44

 Hanabi

Dachinko

Zarejestrowany: 2011-05-27
Posty: 106
Punktów :   

Re: Naruto

Zdecydowanie jedno z moich ulubionych anime ;p Postać Naruto Uzumaki uwielbiam ;) Zresztą - jak wielu - właśnie od Naruto zaczynałam xD obecnie oglądam Shippuuden'a i dalej to kocham^^ A Kakashi jest sexi ;D

Offline

 

#3 2011-06-04 17:33:01

 KatadziinaChan

Gakusei

Skąd: Nysa
Zarejestrowany: 2011-05-13
Posty: 56
Punktów :   

Re: Naruto

Mam do tego cholerny sentyment <3 Obejrzałam całość, ale przy Shippuudenie mam niestety zastój, doszłam do 140 odcinka i tyle, chociaż podobało mi się bardziej niż samo Naruto. Dużo tu fajnych postaci no i można się wciągnąć, ja pamiętam, że byłam bardzo zżyta z tym anime i nie raz przy nim płakałam.


http://i53.tinypic.com/2cyljj7.jpg
*o*

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi