Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-05-25 14:50:07

 Nishi

Ningen

15649630
Skąd: ~
Zarejestrowany: 2011-05-06
Posty: 49
Punktów :   
WWW

Kuroshitsuji

http://i293.photobucket.com/albums/mm74/Temarcia/Kuroshitsuji-allbutlerXD.jpg



Kuroshitsuji (jap. 黒執事 Kuroshitsuji?) – Seria anime na podstawie mangi. Jest znana również pod tytułem Black Butler, czyli „Czarny Lokaj”, której autorką jest Yana Toboso. Swoją premierę miała 16 września 2006 r., a w październiku dwa lata później pojawiła się adaptacja filmowa – anime – poprowadzona przez Shinohara Toshiya w liczbie 24 odcinków pod tym samym tytułem. Od lipca 2010 r. emitowana jest druga seria tego anime na japońskich stacjach telewizyjnych: MBC i TBS. Powstała również druga seria o tytule Kuroshitsuji II.



Akcja toczy się w Anglii w czasach wiktoriańskich. (dokł. w 1888 r.) W londyńskiej posiadłości Phantomhive pracuje dość niezwykły lokaj imieniem Sebastian. Jego panem, a zarazem głową znakomitego rodu Phantomhive i właścicielem popularnej firmy zabawkarskiej i cukierniczej, jest dwunastoletni Ciel – cyniczny i niezwykle dojrzały jak na swój wiek chłopiec. Po stracie rodziców zawiera pakt, na mocy którego jego dusza zostaje sprzedana w zamian za służbę demona.


Gatunek: komedia, supernatural, thriller.
Premierowa emisja: 2 października 2008 – 26 marca 2009
Liczba odcinków: 24 + OVA


I wanna take you away, Alice...

Offline

 

#2 2011-05-26 18:03:05

 Tsaminade

Dachinko

18280387
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 115
Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Widziałam... hmm, chyba 15 odcinków i mówię "Uff - udało mi się przez taką liczbę odcinków przebrnąć!".
Najnormalniej w świecie tego nie kupuję! Po pierwszych kilku odcinkach jeszcze było znośne. Później coraz gorzej i gorzej... Irytuje mnie postać tego całego Ciel'a. Kurde, mały bachor, który myśli, że mu wszystko wolno. -.-'

Jak StudioJG się w końcu zabierze za wydawanie mangi "kuroshitsuji", pokuszę się o kupno, bo podobno manga i anime nie mają za dużo wspólnego pod względem fabuły. Ale najpierw muszą się wziąć do pracy nad tym, bo już dawno się zapowiedzieli, że manga zostanie wydana, a tu ani widu, ani słychu...

Wracając jeszcze do anime - postaram się kiedyś dokończyć serię, ale to tylko jak będzie mi się bardzo, bardzo mocno nudziło.


http://img714.imageshack.us/img714/1939/snowchibicopy.png

Offline

 

#3 2011-05-28 12:28:12

 paranoidalna

Gakusei

10884246
Call me!
Skąd: Candy Mountain
Zarejestrowany: 2011-05-22
Posty: 80
Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Tsaminade- chyba pierwszy raz spotkałam się z negatywną oceną tego anime, albo po prostu zapominam o takich rzeczach xD nawet moja koleżanka, która nie ogląda anime powiedziała, że strasznie jej się podoba to anime i czeka z niecierpliwością na resztę ~


Ale wracając ~ jak dla mnie kuroshitsuji jest boskie. Miejsce, fabuła, kreacje postaci, ach ten mały bachor, który myśli, że wszystko mu wolno mru <3 Zdecydowanie wolałam pierwszą serię od drugiej, chociaż obejrzałam obie z zainteresowaniem ^

Offline

 

#4 2011-05-28 13:21:31

 Hanabi

Dachinko

Zarejestrowany: 2011-05-27
Posty: 106
Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Też pierwszy raz spotykam kogoś, kto źle ocenia Kuroshitsuji ;p Dla mnie to anime jest cudowne^^ ma klimat i ładną kreskę ;) Ciel'a kocham, a Sebek jest sexy ;D Ciekawe postaci i fabuła;) Muszę jeszcze wziąć się za drugą serię ;d

Offline

 

#5 2011-05-28 16:10:49

 Tsaminade

Dachinko

18280387
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 115
Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

No to możecie mnie do muzeum wstawić i pokazywać, że mi nie spodobało się Kuroshitsuji. XD

Fakt - kreska ładna, ale tylko tym się mnie nie przekona do anime. Fabuła mi po prostu nie podeszła, uważam, że jest trochę nudna. Albo po prostu nie doszłam do odcinka, gdzie się rozkręca. :p


http://img714.imageshack.us/img714/1939/snowchibicopy.png

Offline

 

#6 2011-05-28 21:38:50

 4b1

Gakusei

Skąd: Szafa ;3
Zarejestrowany: 2011-05-14
Posty: 79
Punktów :   
WWW

Re: Kuroshitsuji

Mnie się Kuroshitsuji bardzo podobało. Pierwszy sezon jest cudowny, Sebastian, Anglia i ogólny klimat <3 Ale drugi sezon.... ja nie sądziłam, że można z takiego cudeńka zrobić takie dno. Drugi sezon w ogóle nie powinien wyjść. Wszystkie postaci tak naprawdę straciły swój urok (jedynie Grell czasem ratował sytuację), było po prostu tragicznie.


http://img708.imageshack.us/img708/5461/hellomegs.gifRemember, I'm always in your wardrobe... with my Mukuro-sama <3 http://img188.imageshack.us/img188/1685/mukuroneko.gif

Offline

 

#7 2011-05-29 15:51:46

Magic

Gakusei

Zarejestrowany: 2011-05-10
Posty: 69
Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Bardzo lubię tą serię, ale anime było gorsze od mangi.
Najlepszy był Grell i oczywiście Sebas-chan^ ^ Co do Ciela mam mieszane uczucia, ale ogólnie może być. Co do drugiej serii, to była absolutnie niepotrzebna. Jedyne to mi ją umilało to głos Clauda (Sakurai Takahiro). A po za tym to było lekko mówiąc niefajne.

Offline

 

#8 2011-06-05 20:14:49

 Kazu

Gakusei

Skąd: Ryjewo :)
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 52
Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Ja się już spotkałam z osobami, które nie przepadają za tym anime...
ale ja się do nich nie zaliczam xD

Wszystko mi się w tym anime niesamowicie podoba :]
Zarwałam przez nie pare nocek ale warto było.

Druga seria była... dziwna
Po obejrzeniu bodajże dwóch odcinków, wkurzyłam się i przestałam oglądać... po paru dniach gdy ochłonęłam, powróciłam do niego i z uśmiechem obejrzałam resztę odcinków
jednak nie mogły się one równać z pierwszą serią :]


"I ochrzcili mnie Chociaż ponoć głośno protestowałem Teraz gdy głośno protestować chcę Chcą okładać mnie pałami
I zabraniają Ust całować płci tej samej A sami dają mi karabin i każą strzelać Do ludzi innej wiary..."  ~Happysad

"Do pracy Nie mogę puścić Cię nie nie Tam tyle kobiet Każda w myślach gwałci Cię" ~Hey

cytaty które mi się spodobały podczas ostatniego koncertu :P

Offline

 

#9 2011-06-05 21:19:26

 KatadziinaChan

Gakusei

Skąd: Nysa
Zarejestrowany: 2011-05-13
Posty: 56
Punktów :   

Re: Kuroshitsuji

Oglądałam oglądałam <3
Muzyka, kreska, fabuła, postaci, klimat=zdecydowanie boskie anime, które na pewno warto zobaczyć. Tylko jedno małe ''ale'', druga seria to jakiś niewypał, po prostu Kuroshit, większość odcinków to była porażka, zepsuli coś pięknego ;.;


http://i53.tinypic.com/2cyljj7.jpg
*o*

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi