Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-06-15 16:27:53

 nessi

Host

15934848
Skąd: Sochaczew
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 476
Punktów :   

Nana

http://img87.imageshack.us/img87/4901/0962baeba1.jpg




Opis:
Główna akcja skupia się wokół dwóch dwudziestoletnich dziewczyn, które mieszkają razem w Tokio (obie mają na imię Nana). Nana Osaki jest wokalistką punkowego zespołu Black Stones (BLAST), natomiast Nana Komatsu (Hachi) to dziewczyna bardzo uczuciowa, delikatna, ale też lekkoduszna, która przybywa do Tokio, by w końcu się usamodzielnić. Przydomek Hachi otrzymała w nawiązaniu do słynnego psa Hachikō, ponieważ Nana Osaki ma słabą wolę i cechy charakterystyczne przypominające szczeniaka. Ponadto jest to nawiązanie do żartu słownego, ponieważ hachi oznacza po japońsku "osiem".

Po raz pierwszy obie dziewczyny spotkały się przypadkowo w pociągu, kiedy jechały do Tokio. Po całej serii zbiegów okoliczności obie zamieszkały w tym samym mieszkaniu o numerze 707 (istotna jest tutaj gra słów, ponieważ nana oznacza po japońsku "siedem"). Pomimo tego, iż miały zupełnie różne osobowości, obie Nany szanowały siebie wzajemnie i dobrze się rozumiały.

Gatunek: dramat, komedia, romans

Liczba odcinków: 47

Premierowa emisja: 5 kwietnia 2006 – 27 marca 2007

Studio: Madhouse Studios

Offline

 

#2 2011-06-23 13:46:22

 KatadziinaChan

Gakusei

Skąd: Nysa
Zarejestrowany: 2011-05-13
Posty: 56
Punktów :   

Re: Nana

O, Nanę obejrzałam prawie rok temu, bo pamiętam, że oglądałam jeszcze 1 września zanim się zaczął rok szkolny xD
Świetne anime z cudowną fabułą, przepiękną muzyką i sympatycznymi bohaterami. No dobra, nie wszyscy są sympatyczni, a niektórzy są wkurzający. Ale na pewno warto zagłębić się w tę historię, która potrafi poruszyć i wzruszyć, również rozbawić i szybko wciąga.


http://i53.tinypic.com/2cyljj7.jpg
*o*

Offline

 

#3 2011-06-23 16:18:21

 paranoidalna

Gakusei

10884246
Call me!
Skąd: Candy Mountain
Zarejestrowany: 2011-05-22
Posty: 80
Punktów :   

Re: Nana

Nie mogłam się przekonać do tego anime dość długi czas, ale kiedy zaczęłam oglądać wciągnęło mnie i powracałam do niego po skończeniu serii wiele razy. Kreska do której trzeba było się przekonać odeszła na bok, kiedy wszystko zaczęło się rozkręcać, do tego muzyka jest znacznym plusem. Ogółem niby babskie anime, a znam chłopców którzy je obejrzeli i się im podobało ^

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi