Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-06-05 20:40:58

Makha.

Gość

You're Beautiful

http://farm3.static.flickr.com/2790/4287118331_b545e328b0.jpg

You're Beautiful [Minami Shineyo]





Gatunek: romans, komedia, muzyka
Ilość odcinków: 16
Rok produkcji: 2009


Główni i ważniejsi bohaterowie:

Jang Geun Suk jako Hwang Tae Kyung
Park Shin Hye jako Go Mi Nam / Go Mi Nyu
Jung Yong Hwa jako Kang Shin Woo
Lee Hong Ki jako Kang On Yu (Jeremy)
Kim In Kwon jako Ma Hoon Yi
UEE jako Yoo He Yi
Jung Chan jako prezes Ahn
Choi Soo Eun jako stylistka Wang



Krótko o fabule (wzięte z dramawiki):

Prezes zespołu A.N.JELL, mającego tłumy zagorzałych fanek, postanowił dodać do 3-osobowego składu nowego członka. Wybór padł na Go Mi Nam, młodego wokalistę o delikatnej urodzie. Jednak co się stanie, kiedy chłopak nie będzie mógł uczestniczyć aktywnie w życiu zespołu? A no wyręczy się swoją siostrą bliźniaczką, która będzie musiała przebrać się za chłopca. Czy Tae Kyung, Shin Woo i Jeremy zaakceptują nowego członka? Jak długo Mi Nyu uda się ukryć fakt bycia dziewczyną?


~~~~~~~~

Uwaga - trochę spojlerów. Jak ktoś nie oglądał i nie chce zdradzić sobie zakończenia, to niech nie czyta ^^

Jedna z najlepszych dram koreańskich jakie miałam możliwość obejrzeć. Pełno świetnego humoru, przez który momentami oddechu mi brakowało. Wątek miłosny fajnie poprowadzony, chociaż mogli zostawić trójkąt i nie pchać do niego jeszcze Jeremiego, którego swoją drogą było mi cholernie szkoda jak zobaczyłam jego łzy.
Ogólnie polubiłam prawie wszystkich w tej dramie, co jest rzadkością. No a Jeremy to mój zdecydowany faworyt. Uwielbiam tego człowieka, jego miny, zachowanie, wyobraźnię, wszelkie podejrzenia odnośnie Go Mi Nam i na końcu reakcję jak dowiedział się, że Mi Nam jest kobietą xD Shin Woo to taki chłopak do rany przyłóż, bardzo podobał mi się ten jego spokój i opanowanie. A jeżeli chodzi o Tae Kyung'a to kocham ten jego podły i wredny uśmieszek.

Motyw "Sorry, Sorry, Sorry" Super Juniora  zwalił mnie na podłogę, 100 razy przewijałam do tego momentu i puszczałam w kółko xD

 

#2 2011-06-06 12:24:18

 Sayuuki

Administrator

7851426
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 295
Punktów :   

Re: You're Beautiful

Moja ulubiona koreańska drama, mistrzostwo świata. Może ze względu na tematyke, bohaterów, sytuacje ale jest do dla mnie numer jeden.
Miłosny wątek bardzo fajny chociaż byłam/jestem fanką Shin Woo, i jego było mi szkoda najbardziej. Ale chyba nie pamiętam dramy w której nie byłabym za "tym drugim"
Lubię wracać do tej dramy, nigdy mi się nie znudzi


http://img854.imageshack.us/img854/2107/734ca2e7.jpg

Offline

 

#3 2011-06-06 19:00:33

 nessi

Host

15934848
Skąd: Sochaczew
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 476
Punktów :   

Re: You're Beautiful

Obejrzałam tą dramę już jakiś czas temu i jak zwykle uświadamiam sobie, że nie wiele pamiętam. Ugh... moja kochana skleroza. Wiem na pewno, że bardzo mi się podobała, nawet łezkę na niej uroniłam. Główna bohaterka bardzo dobrze sobie poradziła z tą rolą, tak samo chłopacy. Nie ukrywam, że bardzo spodobał mi się Lee Hong Ki (Jeremy). Uwielbiam takie pocieszne istoty ^^.

Offline

 

#4 2011-06-28 14:57:41

 Nishi

Ningen

15649630
Skąd: ~
Zarejestrowany: 2011-05-06
Posty: 49
Punktów :   
WWW

Re: You're Beautiful

Piwerwsza drama, którą obejrzałam w zaledwie cztery dni! Niesamowita fabuła i... Jeremy. <3 Matko, zakochałam się w tym koreańskim człowieku na dobre. Mogłabym go tulić godzinami i by mi się nie znudziło. Jest to moja druga koreańska drama, którą obejrzałam i chyba długo pozostanie na pierwszym miejscu.


I wanna take you away, Alice...

Offline

 

#5 2011-07-09 12:36:12

 Kyoko

Gakusei

6980590
Call me!
Skąd: Żyrardów
Zarejestrowany: 2011-06-05
Posty: 55
Punktów :   

Re: You're Beautiful

Sorry sorry sorry :D jest boski po prostu. Bardzo mi sie podoba ta drama, chociaż mogło by byc więcej scen z Mi Nam jako chłopakiem, wtedy by było jeszcze lepsze.
Ja jestem z tych co bardzo jest smutno dlatego że ona wybrała postac graną przez Jang Geun Suk. Jakoś tak wolałam Shin Wo wydaje mi sie bardziej pasował do niej no i według mnie jest przystojniejszy :D


In your position. Set.
Beginner.
Pozdrawiam,
~Kyoko~
http://p0.grono.net/103/103576/103576540.jpghttp://28.media.tumblr.com/tumblr_lb6ousPFEu1qbiwd0o1_500.gif

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi