Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-05-07 16:52:13

 tomika

Dansetsu

4492930
Call me!
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5234
Punktów :   

Ciao

Jak widać w temacie trzy lata uczenia się włoskiego nie poszły na marne umiem powiedzieć "cześć" (ale chyba niewiele więcej).

Nie umiem pisać o sobie ale to nie ważne, coś chyba muszę. Więc... jestem maturzystką walniętą na punkcie Japonii. M&A, dramy, jrock tym mogłabym się zajmować zawodowo. Ale niestety nie w tym życiu, bo tym razem plany są bardzo ambitne i nierealne równocześnie czyli pójście na medycynę.

Moje ulubione zespoły i wykonawcy to Miyavi, D'espairsRay, Guild, Dir en Grey, Hyde, -OZ-, (no niech będzie że MUCC) i sporo innych.

Oczywiście jeśli czujecie przemożną chęć zadawania pytań to ewentualnie możecie coś napisać... zmotywuje się i odpowiem xD


[center

Offline

 

#2 2011-05-07 17:03:56

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Re: Ciao

Witaj! Teraz to mnie zatkało. Mimo, że to tylko trzy lata nauki włoskiego, a już jesteś na poziomie zaawansowanym. Brawo xD

Ciekawy kierunek sobie wybrałaś, nie powiem. Ale spokojnie, medycyna jest łatwa - mówi Ci to właśnie ekspert >D Mimo wszystko, zawsze można połączyć w jakiś sposób swoje zainteresowania. ^^

Za zespoły i wykonawców oczywiście wielki plus ;>

Co do pytań,,, Chyba będziesz musiała się zmotywować, ot co ];-> Jak zaczęła się Twoja przygoda z Japonią - m&a itd? ;]


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 

#3 2011-05-07 17:13:36

 tomika

Dansetsu

4492930
Call me!
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5234
Punktów :   

Re: Ciao

Wiesz mam wielkie plany założenia w przyszłości kliniki dla j-rockowców. Bo oni tak cały czas chorują: gardło, kręgosłup, nadgarstki. Więc wiesz możesz u mnie pracować.  xD

Jak zaczęło się z M&A długa historia na pewno chcesz tego słuchać?

Kilka lat temu... hmm ile już <idzie sprawdzić> na przełomie czerwca i lipca 2007 roku. (wiem tak dokładnie bo pamiętam że wyszedł wtedy 18 odcinek Naruto Shippunden) mój ówczesny przyjaciel zaciągnął mnie prawie siłą do obejrzenia właśnie tego anime. Nie wiem jakiem cudem to zrobił, ale obejrzałam całe Naruto a zaraz potem wybielacza (teraz by mi się już nie chciało). I tak to się zaczęło. Potem miałam wielką fazę na Final Fantasy i przy okazji pierwszą styczność z Gacktem. Ale jrockiem zaczęłam się interesować przez przypadek jak zobaczyłam grafikę mojej znajomej przedstawiającą niebiesko-włosego chłopaka z kolczykiem w wardze i podpisem Miyavi. Tego samego dnia miałam na kompie jego całą dyskografie i zostałam po prostu zwalona z nóg. (Nie wstałam do teraz).

Czy taka historia cię zadowala? Czy wolałbyś coś bardziej krwawego rodem z Higurashi?


[center

Offline

 

#4 2011-05-07 17:16:20

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Re: Ciao

Ooo widzisz, już już masz pomysł, jak połączyć te dwa zainteresowania ^^ A mogę pracować, bardzo chętnie. Będe im robił jedzenie >D

Skoro się zapytałem to chyba chciałem poczytać ^^ Oczywiście historia mnie zadowoliła, gdyż nie jestem człowiekiem wybrednym ^^
Jedno co zwróciło moją uwagę to to, że zaczęłaś od Naruto. Tak jak ja xD


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 

#5 2011-05-07 17:19:38

 tomika

Dansetsu

4492930
Call me!
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5234
Punktów :   

Re: Ciao

Urzekła mnie historia Haku jeśli już o Naruto chodzi XD pewnie dlatego oglądałam dalej.


[center

Offline

 

#6 2011-05-07 21:25:57

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: Ciao

tomika napisał:

Wiesz mam wielkie plany założenia w przyszłości kliniki dla j-rockowców. Bo oni tak cały czas chorują: gardło, kręgosłup, nadgarstki. Więc wiesz możesz u mnie pracować.  xD

No to ja bede pielegniarka i bede im walic zastrzyki w zgrabne, wychudzone tylki. Podoba mi sie ta mysl^^

Witaj w forum tomika, ciesze sie, ze do nas dolaczylas. Mam nadzieje, ze bedziesz sie swietnie bawic. Pozwalam ci sie wyzyc w kazdym temacie.

A ja mam pytanie- jaka moglaby byc reakcja, gdybys sie nagle obudzila i stwierdzila, ze cos takiego, jak jrock nie istnieje, a wszystko bylo snem?^^


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 

#7 2011-05-07 21:30:38

 tomika

Dansetsu

4492930
Call me!
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5234
Punktów :   

Re: Ciao

Monsun napisał:

A ja mam pytanie- jaka moglaby byc reakcja, gdybys sie nagle obudzila i stwierdzila, ze cos takiego, jak jrock nie istnieje, a wszystko bylo snem?^^

to by też znaczyło że nie poznałam was. Chciałabym z powrotem zasnąć i wrócić do tego świata a gdybym w końcu uświadomiła sobie że to nie możliwe pewnie zaczęłabym ryczeć. Ale jakoś musiałabym żyć dalej prawda?


[center

Offline

 

#8 2011-05-08 09:44:00

 Sayuuki

Administrator

7851426
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 295
Punktów :   

Re: Ciao

Nie będę gorsza i również - miło mi, że jesteś z nami na tym forum <3
Niestety z medycyną nie mam nic wspólnego, ale w takiej klinice jaką byś założyła to ja mogę nawet zamiatać xD
Masz plus za Naruto, praktycznie też od niego zaczynałam więc może spytam przy okazji jaka jest Twoja ulubiona postać z tego anime?


http://img854.imageshack.us/img854/2107/734ca2e7.jpg

Offline

 

#9 2011-05-08 10:17:52

 tomika

Dansetsu

4492930
Call me!
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 5234
Punktów :   

Re: Ciao

Sayuuki napisał:

Masz plus za Naruto, praktycznie też od niego zaczynałam więc może spytam przy okazji jaka jest Twoja ulubiona postać z tego anime?

hmm odpowiedź na to pytanie nie jest taka prosta jak by się mogło wydawać, ale jeśli mam wybierać jedną postać to chyba Gaara. Po prostu lubię tego typi bohaterów


[center

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi