Ogłoszenie

Nowe posty nie wyświetlają się w działach: Zespoły, Manga, Anime, Dramy i filmy. Dlatego też prosimy o regularne odwiedzanie tych działów. Za utrudnienia przepraszamy.

#1 2011-05-09 21:44:39

 Karda

Dachinko

12605138
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 162
Punktów :   

Bonjur!

Pomyślałam, że jak wszyscy dodają coś oryginalniejszego niż samo 'cześć' to ja też mogę się postarać i pochwalić się moim kiepskim francuskim, który nigdy mi nie wychodził, a tak się starałam...
Więc witam wszystkich. Jestem Karolina, lecz można mi mówić Karda. Rzadko pisuje na jakichkolwiek forum, bo zawsze tam już są zawarte znajomości itp. Ale jak tu widzę dopiero zaczęliście, więc pomyślałam, że to wielka szansa dla mnie. Ale jednak czuję się trochę onieśmielona, bo widzę tu same starsze osoby.
W tym roku kończę 15 lat i w przyszłości mam zamiar zostać sadystyczną pielęgniarka.
Od trzech lat mieszkam w Anglii i na razie zapuściłam tu korzenie- chociaż w Polsce bywam bardzo często.
Dopiero, gdy wyjechałam do Anglii zaczęło mi mocno odbijać, a z tym przyszła samotności i oglądanie yaoi po nocy. Ogólni tym klimatem interesuję się już od dwóch lat (lub więcej), a oprócz tego czytuje dużo książek i jestem najbardziej leniwą osobą(samozwańczą, ale zawsze coś) w grupie skanlacyjnej.
Trochę się rozpisałam, więc przepraszam.^^"


http://25.media.tumblr.com/tumblr_lm8njraxY51qjmmvpo1_500.gif

Offline

 

#2 2011-05-09 21:58:15

nanaka

kpop'owa cinderella

Skąd: dupa szatana
Zarejestrowany: 2011-05-04
Posty: 116
Punktów :   

Re: Bonjur!

Ohayou ^_^/
hajimemashite i tak dalej xd

nie musisz sie przejmowac czy ktos tu sie zna czy nie, my nie gryziemy, wrecz przeciwnie lubimy poznawac nowe osoby xd.
a czy to wazne ile kto ma lat ? najwazniejsze by sie dobrz dogadywac ze soba ^^.
oo anglia, a w jakim miescie?
ulubiona muzyka? po za japonia interesujesz sie np korea, chinami, tajwanem?
ulubione yaoi?

noo juz cie meczyc nie bd, pozwole innym ;p
oczywiscie duzo posotwania, milego spedzania czasu na foum i tak dalej xd

jaa ~


http://img.photobucket.com/albums/0803/janelane/ZaiZai/ReiOMG00.jpg

Offline

 

#3 2011-05-10 06:49:03

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Re: Bonjur!

Fakt, kiepski francuski, ponieważ pisze się Bonjour xDD Ale pomijając to~~ Witam Cię na tym jakże fajnym forum. Mam nadzieję, że miło spędzisz z nami czas i zostaniesz na dłużej ^^

Dokładnie, wiek, płeć nas nie interesuje. Ważne, żebyś była miną i rozmowną osobą ;D Przyjmujemy z otwartmi rękami ^^

Co prawda, nie napisałaś czy czytujesz mangi, oglądasz normalne animce i jakiej słuchasz muzyki... xD Ja się zapytam, w jakiej grupie skanlacyjnej robisz? ;>


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 

#4 2011-05-10 17:29:31

 Monsun

Pierwsza dama Jrocka

Skąd: Z głowy Tatsurou
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 4537
Punktów :   

Re: Bonjur!

Masz zamiar zostac pielegniarka? Radze ci sie dobrze zastanowic, cos wiem o takim wyborze XD No chyba, ze naprawde tak lubisz pomagac ludziom, ze nic cie nie odwiedzie od tego pomyslu XD

Wiek w tym forum, nie jest istotny, jest dosc duza rozpietosc, wiec sie niczym nie przejmuj XD

Baw sie dobrze, udzielaj sie, a zobaczysz, ze juz za jakis czas staniesz sie czescia zgranej ekipy.
Pozdrawiam


https://68.media.tumblr.com/c847bc6dbc70257be73dfcd16c663774/tumblr_o4uqj7iWNk1s1k9eko1_500.gif
                                      «And on the eighth day, God created Malec.»

Offline

 

#5 2011-05-10 17:42:50

 Karda

Dachinko

12605138
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 162
Punktów :   

Re: Bonjur!

Aktualnie mieszkam w Liverpool, ale często bywam w Polsce, a mianowicie w Krakowie.
Po za Japonią trochę interesuję się Koreą, dużo dram mi się z niej podoba i w TV oglądam Air po angielsku(koreański program dostępny w mojej kablówce).
Szczerze mówiąc to jakoś nie mam ulubionych oprócz Junjou Romantica. Normalnie czytam co dają lub na Mangafox przerabiam ostatnio wszystkie zakończone tytuły yaoi/komedia, aktualnie jestem już na literze L- jak Love.
Z muzyki to lubię... Koreańskie: FT Island, Big Bang, GD, Wonder girls, TRAX, Super Junior, DBSK, Shinee, SNSD i wiele innych. Japońskie:Miyavi, The Gazette, Dir en Gray, Golden Bomber, Gackt, Nana Kitade, LM.C, An cafe, Alice Nine, Kanon Wakeshima i mogłabym tak oczywiście wymieniać, ale mi się nie chce.
Z bardziej 'normalnej' muzyki lubię: Michael Buble, Bruno Mars, Stivie Wonder, Brathanki, Metallica, Red Hot Chilli Peppers, Big Cyc, Nightwish i parę innych.
Ulubione mangi to: Skip Beat!, One Piece, Fairy Tail, Katekyo Hitman Reborn, Paradise Kiss, Nana i Beelzebub. Jeszcze mogę się przyznać do tego, że kocham wszystkie manhwy Hwang Mi Ri, ale nie wszystkie jeszcze przeczytałam.
Anime: Gravitation, Kobato, Skip Beat, Paradise Kiss, Nana, Saiunkoku Monogatari i Nodame Cantabile.

Skapnęłam się dopiero później, że napisałam źle- ale co się będę usprawiedliwiać, nigdy nie słuchałam na francuskim.
Chyba jestem miła, ale najczęściej, to raczej wredna.
Nie napisałam, bo nie chciałam zanudzać, ale jeśli chcecie posłuchać to mogę powymieniać 'parę' rzeczy.
W Project Automatic, jestem z siebie dumna byłam drugą członkinią zaraz po szefowej.

Monsun, szczerze mówiąc to nie był mój wybór, lecz mojej mamy, a ja tylko kiwam głową na zgodę.

Ostatnio edytowany przez Karda (2011-05-10 17:44:40)


http://25.media.tumblr.com/tumblr_lm8njraxY51qjmmvpo1_500.gif

Offline

 

#6 2011-05-10 17:47:24

 Niepowtarzalny

Alfons tego burdelu.

6967387
Call me!
Skąd: Gdańsk
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 241
Punktów :   
WWW

Re: Bonjur!

Ohoho, sporo plusów, sporo. A na pewno za zespoły.

Project Automatic? Witam w klubie skanlacji ^^ Chciałem już napisać, byście upnęli Tsubase, ale widzę, że już to zrobiliście. Dziękuję >D


"Some people believe in god.
I believe in music.
Someone people pray.
I turn up the radio..."

Offline

 

#7 2011-05-10 18:11:41

 Karda

Dachinko

12605138
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 162
Punktów :   

Re: Bonjur!

Ja się akurat chlubię się edycją TRC i męczyłam ten tom przez kilka dni... Właśnie mi się przypomniało jak Hiyori była wkurzona, gdy Manga-lib mieli tsubase na swoim serwerze. Byłam całkiem zdziwiona, że chciała to zakończyć- nawet nie skończyła z FB, gdy wyszła ta cała sprawa z Akuma Love. Ale wszystko się dobrze skończyło..^^


http://25.media.tumblr.com/tumblr_lm8njraxY51qjmmvpo1_500.gif

Offline

 

#8 2011-05-10 21:10:52

 Sayuuki

Administrator

7851426
Zarejestrowany: 2011-05-03
Posty: 295
Punktów :   

Re: Bonjur!

Łał, podoba mi się taki długi post powitalny ^^
Oczywiście, zgadzam się z Monsun i Nanaką - wiek nieważny zresztą tu są i dziecinne osoby, i te poważne, że da się dogadać.
Miło mi zobaczyć, że  w ulubionych anime wymieniłaś Nane więc tym samym zadam pytanie kto jest Twoją ulubioną postacią?

I witaj na forum, miłego postowania :3


http://img854.imageshack.us/img854/2107/734ca2e7.jpg

Offline

 

#9 2011-05-10 21:25:41

 Karda

Dachinko

12605138
Zarejestrowany: 2011-05-09
Posty: 162
Punktów :   

Re: Bonjur!

Jak się ma o czym mówić, to znowuż gada się za dużo- ja tak chociaż mam.
hm... nie mam jakiejś ulubionej, chociaż podoba mi się 'druga' nana. Uwielbiam to, że autorka pokazuje ją jako uroczego pieska hachiko. I ma na dodatek taką śliczną córeczkę Sachiko, bardzo podobną do swojego ojca Takumiego. A jako trzecią postaci, która bardzo zapadła mi w pamięci jest Shin. Muszę wreszcie oglądnąć dramę Nana, bo jeszcze jej nie oglądnełam, a on (Shin) wygląda tam bosko, prawie tak samo jak w mandze. A ty masz swojego ulubionego bohatera? I czy także czytałaś/oglądałaś Paradise Kiss tej samej autorki?


http://25.media.tumblr.com/tumblr_lm8njraxY51qjmmvpo1_500.gif

Offline

 
Shoutbox!







Facebook!



Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi